• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

K. Rimdžius: „Ant bangos“ – metalizuoti paviršiai ir stilių maišalynė

Autorius: Eli.lt
2014-06-04 10:52:00

K. Rimdžius: „Ant bangos“ – metalizuoti paviršiai ir stilių maišalynė
Turite dailų telefoną? Saugokite jį nuo savo vaikino! Pasirodo, jog būtent vyriškoji Lietuvos dalis į telefoną dažniau žiūri ne tik kaip į ryšio priemonę, bet ir kaip į aksesuarą. Mūsų šalyje atlikta mobiliųjų telefonų vartotojų apklausa parodė, kad 41 proc. merginų ir net 49 proc. vaikinų savo telefoną laiko svarbia asmeninio įvaizdžio detale.

Tokiam požiūriui pritaria ir vienas garsiausių Lietuvos stilistų Kęstutis Rimdžius: „Telefonas jau ne tik ryšio priemonė, jis – mūsų gyvenimo būdo atspindys, labai matoma ir ryški stiliaus detalė. Telefonu galima pabrėžti savo individualumą ir išskirtinumą. Verslo garderobe jis tampa toks pat svarbus kaip parkeris ar laikrodis, vyrui – sąsagos, kaklaraištis, moteriai – portfelis, dokumentų dėklas ar papuošalai. Į tokį dalyką žmonės jau atkreipia dėmesį jį pasidėjus ant stalo“.

Stilistas pastebi, kad ir jis pats telefoną dažniau nešiojasi rankoje, nei krepšyje ar kišenėje. Tai lemia K. Rimdžiaus darbo pobūdis, kai nuolat tenka atsakinėti į skambučius.

Telefonas labai svarbus ir jaunimui. Išmanieji įrenginiai įvairiausiai dekoruojami, jiems parenkami spalvingi dėkliukai. Garsiausių šalies moterų įvaizdžiu besirūpinantis stilistas pastebi, kad šiuo metu itin madinga stilių maišalynė, tad aksesuarų derinti tarpusavyje nereikia, telefonas taip pat netaikomas prie garderobo. Tačiau visada svarbu atsižvelgti, kur einate, su kuo susitiksite, kokia veikla užsiimsite – juokingas telefono dėkliukas netiks verslo susitikime, bet jis gali puikiai atrodyti vakarėlyje.

Stilistas pastebi, kad aprangos mados tendencijas greitai perima ir technologijų kūrėjai: „Šį sezoną „ant bangos“ metalizuoti paviršiai, jie yra visur – nuo papuošalų iki audinių. Metalizuojami trikotažo gaminiai, odos, visas medžiagiškumas yra metalizuotas. Šiemet ši tendencija pasiekė savo piką. Matome, kad technologijų kūrėjai taip pat nesnaudė, štai naujausiam „Samsung“ GS5 telefonui parinktos metalizuota mėlyna ir vario auksinė spalvos, o aksesuarai kuriami bendradarbiaujant su tokiomis kompanijomis kaip Swarovski“.

Ruošiantis vasaros sezonui stilistas pataria nepamesti galvos. „Aš visą laiką akcentuoju, kad daiktams labai svarbu kokybė, ar tai yra kojinės, ar telefonas, ar akiniai. Geriau turėti mažiau, bet labai gerus“, - sakė K. Rimdžius.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus