• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renkamės rankinį laikrodį

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2010-12-30 13:00:00

Renkamės rankinį laikrodį
woman.ru

Jei tikėtumėte tyrimais, tai laikrodžiai – labiausiai trokštama ir įdomiausia dovana. Be to, laikrodžius galima dovanoti absoliučiai visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, religinių įsitikinimų ar statuso. Asortimentas, kurį siūlo šiuolaikinės parduotuvės, iš tikrųjų gausus, bet labai apsunkina pasirinkimą, kadangi reikia surasti tą trokštamą laikrodį. Norint palengvinti užduotį, pateiksime trumpą klasifikaciją moteriškų rankinių laikrodžių, kuriuos  galima įsigyti.


Rankiniai laikrodžiai: mechaniniai ar kvarciniai?


Taigi, kaip jau supratote, laikrodžiai skirstomi pagal „maitinimo šaltinio“ tipą. Pagal šį kriterijų galima įsigyti kvarcinius arba mechaninius aksesuarus. Vyrauja nuomonė, kad tik mechaniniai laikrodžiai pretenduoja į pavadinimą „tikras“, bet tai tėra eilinis stereotipas. Iš tikrųjų, kvarciniai mechanizmai turi labai daug privalumų, tokių kaip prieinama kaina bei papildomų galimybių spektras, pavyzdžiui, apšvietimas.

Rankiniai laikrodžiai: forma


Apsilankę bet kurioje rankinių laikrodžių parduotuvėje, jūs, tikriausiai, įsitikinsite, kad šiandien galima laikrodį įsigyti bet kokios formos ar spalvos. Tradicinės formos yra apvalios, stačiakampės bei kvadratinės. Jeigu Jums patinka „ne standartas“, galima pasirinkti įvairių formų mechanizmus, nors ir trikampio arba mylimo gyvūno formos.


Rankiniai laikrodžiai: apyrankė


Nemenkas kriterijus, kuris padės apsispręsti renkantis laikrodžius – apyrankės tipas. Plačiausiai paplitusios – metalinės, kaučiukinės ir odinės apyrankės. Kaučiukinės apyrankės dažniausiai būdingos sportiniams laikrodžiams, kadangi jos tinka bet kokioms sąlygoms. Rinktis metalinę ar odinę laikrodžio apyrankę – spręskite patys, kadangi tai yra individualus vertinimas.


Rankiniai laikrodžiai: stiklas


Rinkdamiesi laikrodukus, būtinai pasidomėkite koks stiklas  naudojamas modelyje. Biudžetiniai laikrodžių mechanizmų modeliai aprūpinami mineralinių stiklu, o kur kas brangesni gaminiai pateikiami su safyru.


Safyrinio stiklo privalumas prieš mineralinį – akivaizdus: užtikrina gaminio grožį ir yra atsparus mechaniniam poveikiui. Jeigu Jūs norite nusipirkti moterišką laikroduką, kurio stiklas net ir po kelių naudojimo metų liks be įbrėžimų, atkeipkite dėmesį į „safyrinius modelius“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus