• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Smiltė Bagdžiūnė kartu su mažąja dukra Uma Baltija – žiemos aksesuarų miesto moteriai veidas

Autorius: „BUGTOHUG“ inform. ir nuotr.
2017-08-30 15:26:00

Smiltė Bagdžiūnė kartu su mažąja dukra Uma Baltija – žiemos aksesuarų miesto moteriai veidas
Fotosesijos nuotraukas senovinėmis juostinėmis kameromis kūrė Dovilė Dagienė


Patogiam kasdienam gyvenimui skirtų drabužių „BUGTOHUG“ kūrėja Asta Padagaitė bendradarbiaudama su žymiu modeliu Smilte Bagdžiūne pristato naują aksesuarų stilingoms miesto moterims įvaizdinę fotosesiją. Kartu su išieškota ir tik iš reikalingiausių aksesuarų sudaryta kolekcija Asta tvirtai žengia į suaugusiųjų mados erdves, žadėdama padėti suderinti visur skubančių miesto moterų, ypatingai mamų, stiliaus ir tvarios gyvensenos siekius.


„Nėra taip paprasta tarp didžiulės gausybės daiktų rasti prie visko tinkantį, nediktuojantį „madų“, labai kokybišką aksesuarą, kurį gali dėvėti kasmet daug metų“, – ryžtą kurti ne tik vaikams, bet ir jų mamoms skirtus aksesuarus atveria A. Padagaitė. Iki šiol „BUGTOHUG“ suaugusiems siūlė tik jau prekės ženklo simboliu tapusius žvejo megztinius, nes visas dėmesys tekdavo ilgai tarnaujančių drabužių vaikams linijai.Pasak A. Padagaitės, aksesuarų kolekcija moterims pasižymi aiškia prekės ženklo kryptimi jau tapusia aukščiausia rankų darbo kokybe ir naudojamamais išskirtinai natūraliais pluoštais. Visi aksesuarai kurti, visų pirma, galvojant apie patogumą ir funkcionalumą. „Šią kolekciją kūriau tam, kad skubanti, aktyvi miesto moteris, mama, nesuktų galvos ilgai prie veidrodžio, bet turėtų komplektą, kuris puikiai atrodys tiek prie klasikinio palto, tiek prie sportiško švarkelio“, – teigia Asta.

„BUGTOHUG“ aksesuarai skirti stilingai, išsilavinusiai miesto moteriai, kuri nesivaiko vienadienių madų, vertina kokybę ir labai gerai žino, ko nori. „Mano klientė yra tikra išsilavinusi miestietė – jai ne vis vien kaip atrodo, tačiau prioritetas yra kokybiškas gyvenimas, drabužiai yra tik maža viso to sudedamoji dalis, kuri turi būti lygiai taip pat kokybiška, kaip ir visa kita. „BUGTOHUG“ moteris dažniausiai ir mama: skubanti, nespėjanti, su vaikais iškyla daugybė nenumatytų situacijų, tačiau ji nori atrodyti gražiai bei stilingai, na, kaip ir kiekviena moteris“, – šypsodamasi pasakoja apie įkvėpimą suteikusias mažųjų klientų mamas A. Padagaitė.Pasak jos, „BUGTOHUG“ padeda klientėms nesukti ilgai galvos dėl to, kaip jos atrodys. „Visi aksesuarai išspręsti taip, kad puikiai tiktų vienas prie kito, nesvarbu kurią spalvą bepasirinksi. Jie yra labai praktiški dėvėti – tik natūralių medžiagų, labai šilti, o tuo pačiu modernūs, moteriški ir universalūs. Be to, daugeliui mano klienčių svarbu neapsikrauti daiktais: geriau mažiau, bet ilgai tarnausiančių ir etiškai pagamintų gaminių“, – apibendrina Asta.


Asta Padagaitė apie „BUGTOHUG“ megztus aksesuarus moterims:Skara „Paris Marais“ – pūko lengvumo, patogių proporcijų, labai šilta, natūralios vilnos. Galima sakyti, kad multifunkcinis daiktas, labai pati ja džiaugiuosi. Kai šiek tiek vėsu, galima užsivynioti ant kaklo prie trikotažinio megztinio. O atvėsus labiau, ji dailiai dera kartu su klasikiniais paltais arba striukėmis. Aktualu užspaudus šalčiams: dėl savo faktūros ir formos labai moderniai atrodo užsivyniota ant galvos ir kaklo senoviškai, kaip mūsų močiutės vyniodavosi. Atrodo stilingai ir yra saugiai šilta.
Šalikas „Magere Brug“ – pieno pluošto ir vilnos derinys, nemėgstantiems „kandančių“ šalikų. Šalikas palyginus sunkus, todėl apsivyniojus du kartus bus labai šiltas, o norint rudenį tik šiek tiek pridengti kaklą, užteks vieną kartą apsukti aplink kaklą, o galus palikti laisvai plevėsuoti. Puikus aksesuaras prie labai tvarkingų klasikinių paltų.
Pirštinės „Basel Bazaar“ – džiaugiuosi pavykusia modernia jų forma. Įprastos vilnonės pirštinės dažnai asocijuojasi su kaimu ir močiutėmis, o man norėjosi, kad vilnonės pirštinės asocijuotųsi su miestu ir mada, tačiau nebūtų tokios preciziškai tvarkingos, kaip, pavyzdžiui, geros odinės pirštinės. Juk mezginys turi savo vėjavaikiškumo ir lengvumo. Specialiai kūriau dviejų ilgių – ilgesnės, skirtos ilgesniems pasivaikščiojimams.
Trumpesnės pirštinės aktualesnės vairuojančiai miesto moteriai. Jos turi savo švelnios magijos – pakėlus ranką, sulenkus ją nešant rankinę ar taisantis plaukus – visada sušmėžuoja mažas rankos odos plotelis tarp pirštinės ir rankovės arba pasimato dailus miestietės laikrodis, apyrankė. Tai gali atrodyti mažytė nereikšminga smulkmena, tačiau aprangai ji prideda daug žavesio. Kol nepabandai, net sunku suprasti, kokia tai yra maloni moteriška magija.
Kepurė „Soho“ – atsirado dar viena nauja be jau buvusios pieno pluošto ir vilnos kepurės. Tai prabangių pluošų – kašmyro, šilko, pieno pluošto – derinys ir klasikinė, truputį „chuliganiška“ miestietiška forma. Labai tiks mėgstančioms ypač gerus daiktus bei klasiką su „cinkeliu“. Tai prabanga be blizgučių.


„BUGTOHUG“ kūrėja Asta Padagaitė:

„Apie save visada galvosiu pirmiausia kaip apie rankų darbo meistrę ir truputį kūrėją. Gamyba rankomis yra dalis mano kūrybos folosofijos. Tikiu, kad toks rūbas turi kitokią energiją. Visada norėjau, kad drabužis būtų toks, koks ir jį dėvintis žmogus – atsipalaidavęs, natūralus, savimi pasitikintis ir gyvenantis gyvenimą. Mane įkvepia autentiškumas, kurį matau gamtoje, žmonėse ir miestuose. Tai, ką gali natūralaus pasiūlyti žmogui gamta, yra tikra dovana ir stengiuosi ją išnaudoti kuo atsakingiau – kurdama kuo mažiau ir kuo praktiškesnių drabužių. Man patinka drabužiai, kurie dėvimi realiame pasaulyje, kuriame geras dizainas yra apie kasdienį gyvenimą ir drabužio stilingą prisitaikymą jame.“Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus