• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žudanti aukštakulnių mada  4 

Autorius: Laura M., Jupiterimages nuotr.
2009-04-02 00:00:00

Žudanti aukštakulnių mada
Iš pradžių stebimės, kaip Victoria Beckham apskritai paeina avėdama pačius keisčiausius pasaulyje aukštakulnius.

Tada džiaugiamės, kad išsivadavusi iš namų šeimininkės amplua pagaliau ant raudonojo kilimo grįžta Gvyneth Paltrow. Grįžta ne bet kaip, o su bateliais, kurių pakulnė siekia net 18 cm., jų kaukšėjimu kaip niekada garsiai primindama: aš vis dar jauna, žavi ir seksuali.

Vėliau papurkštaujame, kodėl pastaruoju metu dizaineriai vis dažniau prie savo kolekcijų priderina tokius aukštakulnius, su kuriais nuo podiumų it lapai krenta net ir šilto bei šalto regėjusios manekenės.

Bet nieko, pasistebėjome, pakraipėme galvomis ir... veikiausiai jau šį sezoną lėksime į parduotuves dairytis batelių, kurių kulniukas siekia bent jau 10-12 cm. Tai prognozuoja ne tik mados guru, bet ir socialinius tyrimus atliekantys ekspertai: kuo ryškesnė ekonominė krizė, tuo aukštesnių batelių dairosi moterys. Būtent taip nutiko Amerikoje 1930-aisiais, būtent tokios tendencijos pastebimos ir dabar.

Tokią aukštakulnių maniją mados ekspertai jau spėjo praminti Gvyneth efektu.

Aukštakulniai optiškai pailgina kojas, laikysena tampa seksualesnė: pilvas savaime įtraukiamas, krūtinė atkišama į priekį. Ir vis dėlto medikai perspėja: net 45 proc. moterų prisipažino bent kartą gyvenime parkritusios avėdamos aukštakulnius ir vienaip ar kitaip susižeidusios koją.

Taigi prieš išskubėdama pavasarinio apsipirkimo pasidomėk, kuo tau grasina tie seksualūs aukštakulniai nuo lentynos?

Nugara. Avint aukštakulnius pasikeičia tavo natūrali laikysena, tai padidina apkrovas vidurinei ir apatinei stuburo daliai, o tai ilgainiui gali sukelti gana stiprius nugaros skausmus.

Kojos. Ilgai avint aukštakulnius didėja rizika, kad sutrumpės Achilo sausgyslės, esančios tarp kulno ir blauzdos. Tai taip pat gali baigtis ilgalaikiais pėdos ir blauzdos skausmais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to gyva lele
2009-12-08 15:17:16
matosi,kad raso nesubrendusi asmenybe ir daugiau nieko. p keleriu metu,kai pasireiks tas motiniskas instinktas , kalbesi visikai kitaip.
o aukstakulnia-puiku dievinu juos.bet ne kiekvienai dienai lakstant.
gyva lele
2009-07-28 20:12:57
tai dabar del kazkokio gimdimo ar dar kokiu nesamoniu ATSISAKYTI AUKSTAKULNIU???????????? jus ka, trenkti!!!!!!!!!????????? ''ajajai" dabar egzistuoja toks dalykelis kaip plastine chirurgija,gal kartais girdejai:Dp??? tai vat,randa galima panaikinti ir tai kur kas malonesnis pasirinkimas,negu gimdyti naturalai,kenteti siaubingas kancias,o poto dar tureti problemu su intymia vietele,kuri po tokio "MALONAUS" gimdymo issitampo.idomu ,kaip poto jausies pries vyra.
:))))
2009-04-26 20:08:04
O cia tai komentaras!!! :))))