• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie kvepalus... Kaip išsirinkti, saugoti ir kvėpintis  8 

Autorius: Eli.lt
2013-04-29 11:34:00

Tiek moterims, tiek ir vyrams, matyt, yra tekę net atsisukti pajutus nuostabiai (arba ženkliai pernelyg) kvepiantį žmogų. Tad kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus? Ką daryti, kad kvapas išliktų visą dieną? Kokie kvepalai labiausiai traukia vyrus?

Tikriausiai žinote, kad kvepalus geriausia purkšti vietose, kur lengva užčiuopti pulsą? Mūsų kūno temperatūra tose vietose yra kiek aukštesnė, o šiluma padeda labiau sklisti kvapui. Kai pasikvėpinate, tai leiskite kvepalams susigerti į odą, netrinkite.

Kvepalus laikykite tamsioje, vėsioje vietoje. Jeigu laikote ant naktinio stalelio, tai geriau palikite juos dėžutėje - juk ir šios paprastai būna gražios. Kai kurie specialistai kvepalus pataria laikyti šaldytuve. Jeigu po kurio laiko pradeda jausti alkoholio kvapą, tai tokius kvepalus jau išmeskite ir daugiau nebepirkite.Kvepalų skirtumai

Visus parfumerijos gaminius skirsto į kategorijas pagal tai, koks kvapiųjų medžiagų procentas juose yra. Mes paprastai kvepalais neteisingai vadiname parfumuotą arba tualetinį vandenį.

Eau de Cologne (EdC/ EDC) - odekolonas, citrusų kvapo, 2-6% kvapiųjų medžiagų.
Eau de Toilette (EdT/ EDT) - tualetinis vanduo, 5-15% (dažniausiai 10%) kavpiųjų medžiagų.
Eau de Parfum (EdP/ EDP), Parfum de Toilette (PdT/PDT) - parfumuotas vanduo, 10-20% (dažniausiai 15%) kvapiųjų medžiagų.
Extrait - kvepalai, 15-40% (dažniausiai 20%) kvapiųjų medžiagų.

Ieškome savo kvapo

Parfumerijos parduotuvėje apsilankykite vidurdienį, būtent tada jūsų uoslė yra aštriausia. Jeigu rūkote, tai stenkitės kelias valandas iki kvepalų paieškos nerūkyti, tai taip pat padės jūsų uoslei.

Su savimi turėkite saują kavos pupelių - pauosčius kelis kvepalų variantus pauostykite kavos pupeles, jos padės atsigauti jūsų uoslei. Beje, geresnėse užsienio parduotuvėse kavos pupelių pasiūlo pardavėjos, Lietuvoje dar neteko to matyti, tačiau tai tikrai veikia!
 
Jeigu renkatės tarp poros kvapų, tai papukškite ant popieriaus juostelių ir neškitės namo arba į parduotuvę užeikite kitą dieną. Jeigu vienas kvapas jums patinka, bet nesate tikra, tai pasikvėpinkite parduotuvėje ir kelias valandas pavaikštinėkite, įsitikinkite, kad kvapas jūsų neerzina, pati jį turėtumėte justi vos vos.Vyrai vertina moteris pagal kvepalus

Tyrimas parodė, kad vyrai mano, jog moteris sveria vidutiniškai 5 kg mažiau, jeigu ji pasikvėpinusi aštrokais, prieskoniais ir muskusu dvelkiančiais kvepalais.

Vanilė, citrusiniai vaisiai, saldokas gėlių kvapas vyrams sukuria įspūdį, kad moteris yra vidutiniškai 6 metais jaunesnė.

Kvapai stimuliuoja

Ekspertai teigia, kad citrusinių vaisių kvapą prabudina, suteikia jėgų. Levandos ramina. Cinamonas ir vanilė padidina seksualinį potraukį. Sausmedžio žiedų kvapas stimuliuoja smegenų aktyvą ir padeda lengviau susikaupti ir mokytis.

Svarbu nepersistengti

Visoms kartais pasitaiko prisikvėpinti pernelyg smarkiai. Jeigu ruošiatės kažkur išeiti ir namuose yra daugiau žmonių, tai paklauskite jų, ar nepersistengėte, kartais priprantame prie savo kvepalų ir nelabai jaučiame ribos.

Jeigu tikrai prisikvėpinote smarkiai, tai padės alkoholis - gabaliuką vatos sudrėkinkite stipresniame alkoholyje (degtinė puikiai tinka) ir švelniai patapšnokite toje vietoje, kur purškėte kvepalus. Jeigu norite visiškai pašalinti kvapą (taip dažnai būna besilaukiant vaikučio, net ir nuo mėgiamų kvepalų gali imti pykinti), tai rankšluosčio kampą sudrėkinkite ir išmuiluokite, juo patrinkite tas vietas, kur yra kvepalų ir nuplaukite muilo likučius.

Saugome etiketes

Šis patarimas tinka ne tik kvepalams, bet ir kitoms kosmetikos priemonėms, kurias kasdien nešiojatės rankinėje ar kosmetinėje. Neretai net ir ne pačių pigiausių produktų etiketės nusitrina, jie tuomet atrodo negražiai... Žinoma, tai smulkmena, bet jums tai nepatinka, tai užrašus ir etiketes padenkite vienu sluoksniu permatomo nagų lako.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
robertas
2015-09-02 15:36:19
AS visada perku visus kvepalus tik vakaru salyse,niekad neperku nei Lietuvoj,nei kitose rytu Europos salyse,nes buna daug padirbtu ir svarbiausia,kad pas mus uostyti parduotuvese duoda originala-o nusiperkate kate maise-kvapas momentaliai isgaruoja(((Mano megstamiausias aromatas tai Declaration nuo CARTIER,kvapas isties nuostabus,niekur nesu sutikes analogo)))))
Sandra
2014-06-30 10:31:44
douglas.lt puikiai aprasyta kvepalu sudetys, kartais net nereikia ir i parduotuve eiti
Manonuomone
2014-03-14 09:58:31
oij, aš tai labai paprastai išsirenku kvepalus, pauostinėju pas drauges, paskaitau aprašymą, sudėtines natas ir man aišku, tai mano skonio ar ne, dar niekad neapsigavau! Paskutinieji mano, kuriuos taip isigijau DOLCE GABANNA kvepalus ROSE THE ONE EDP is Perlago.lt, esu labai patenkinta!