• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Depiliaciniai kremai: ką turite apie juos žinoti?  1 

Autorius: Parengė Laura Mureikaitė
2008-04-09 00:00:00

Depiliaciniai kremai: ką turite apie juos žinoti?

Nepageidaujami plaukeliai įvairiose kūno vietose – gana opi kosmetinė problema. Vienas galimų jos sprendimų – plaukelių šalinimas depiliaciniu kremu.

Ši procedūra turi savų pliusų. Vienas jų – tai, kad yra visiškai neskausminga. Depiliacinis kremas pažeidžia gilesnę plauko vietą, nei skutimas. Taigi už pastarąjį būdą yra efektyvesnis. Tačiau depiliacija kremu savo veiksmingumu nusileidžia plaukelių šalinimo vašku ar išpešimo procedūrai.


1. Ar depiliacinis kremas – saugus būdas šalinti plaukelius?

Taip. Depiliacinio kremo veiklioji medžiaga yra saugi naudojimui, panašios sudėties kremai gaminami jau nuo 1930-ųjų, taigi jų poveikis yra ištirtas ir laiko patikrintas.


2. Kaip veikia depiliacinis kremas?

Chemikalai ištirpina plaukų baltymo pagrindą ir taip palengvina jo pašalinimą nuo odos paviršiaus.


3. Ar specifinis chemikalų kvapas šiuose kremuose nieko blogo nereiškia?

Depiliacinis kremas išties gali turėti nemalonų kvapą. Jei priemonės galiojimo data nepasibaigus, šis požymis nėra signalas, kad kremas nekokybiškas – tokį kvapą jam suteikia sudėtinės medžiagos, chemikalai, susilpninantys plauką ir padarantys taip, kad ataugantys plaukeliai būtų gležnesni ir plonesni.


4. Ar depiliacinį kremą kūnui galima naudoti ir veidui?

Rinkdamasi depiliacinius kremus veidui, būtinai pasitikslinkite, ar ant kremo pakuotės nurodyta, kad jie ir skirti būtent veidui. Veido depiliaciniai kremai yra švelnesni ir labiau tausojantys odą, nei tie, kuriais šalinami nepageidaujami plaukeliai nuo kitų kūno vietų. Taip pat galite rasti ir depiliacinių kremų, skirtų specialiai bikinio zonai. Šioje srityje oda taip pat minkštesnė, ji ne taip ištempta, kaip stangri kojų oda, tad jai taip pat gali reikėti švelnesnės depiliacinės priemonės. Tiesa, daugumos kremų aprašuose nurodyta, kad jie skirti viso kūno ir bikinio srities odai. Tad tokius galima naudoti kojoms, pažastims, intymiai depiliacijai, bet ne veidui.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
slapta
2012-09-14 16:25:25
man atsitiko taip : as norejau nusidepiluot veido.t.y virs lupos plaukelius ir nepastebejau kad netycia paemiau kojom skirta depiliacini krema, jis geltonoje pakuoteje ir yra 100% ekologiskas ar kaskas panasaus. Po depiliacijos toje vietoje kur buvo plaukeliai, paraudo ir kai lieti jauciasi toks kaip apsauginis sluoksnis. ar man nieko nenutiko ar nenudeginau odos? ir per kiek laiko praeitu paraudimas?