• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio konsultantė apie grožio produktus

2008-04-24 00:00:00

Gintarė

Ingridos atsakymas:

Šveitikliai su vaisių rūgštimis dar kitaip vadinami cheminiais šveitikliais. Cheminių šveitiklių veikimo principas – tirpdyti negyvų ląstelių sluoksnį. Mechaninių, su kietomis dalelėmis šveitiklių – "nugrandyti" suragėjusios odos paviršinį sluoksnį, todėl siūlyčiau rinktis cheminį šveitiklį, jeigu turite jautrią veido odą. Naudodamos cheminį šveitiklį greitai išbalinsite odą, suaktyvinsite kraujo apytaką. Be to šie šveitikliai labiau nei mechaniniai skatina medžiagų apykaitą odoje, ji tampa stangresnė, gaivesnė ir jaunesnė. Šie šveitikliai puikiai tinka riebiai odai puoselėti. Skirtingai nei mechaninius, juos galima naudoti ir esant spuogams.
Įvairios kosmetikos kompanijos turi panašius kosmetikos gaminius, kurie gali būti naudojami namuose. Jie pakankamai saugūs, nes vaisinių rūgščių koncentracija juose yra ženkliai mažesnė už tuos, kurie gali būti naudojami kosmetikos salonuose ar grožio klinikose.

=========================================

Sveiki,
Norėčiau Jūsų pasiteirauti apie blakstienų priauginimą. Man įdomu, kaip vyksta šitą procedūrą, kokie šios procedūros pliusai ir minusai. Nežinau ar tai tiesa, bet girdėjau, kad priaugintos blakstienos laikosi 3 mėnesius, o kas būna po to? Kaip jos pasišalina, kaip tada atrodys natūralios blakstienos? Ir kaip jos atauginėja? Ar reikalinga speciali priežiūra?
Ar bus galima naudoti paprastą tušą, ar reikės specialiai pritaikyto?

Lauksiu atsakymo :)

Ovidija

Ingridos atsakymas:

Tai visai neseniai atsiradusi paslauga Lietuvoje. Šį būdą esu išbandžiusi ir pati. Susigundžiau, nes norėjau ilgesnių blakstienų. Po procedūros iš tiesų turėjau ilgesnes, tankesnes blakstienas. Manau, kad toks blakstienų priauginimo būdas puikai tinka toms, kurios turi labai trumpas blakstienas. Procedūra iš specialisto reikalauja daug kantrybės ir kruopštumo. Tačiau tai nėra ilgalaikė blakstienų korekcija. Jomis džiaugsitės 1-4 savaites. Tai priklauso nuo jūsų blakstienų tvirtumo bei priežiūros. Jeigu norėsite ilgiau vaikščioti ilgomis blakstienomis, turėsite kartas nuo karto apsilankyti kosmetikos salone korekcijai. Nusprendusi, kad jų nebenorite, turėsite kreiptis į specialistą, kuris blakstienas nuims. Priaugintų blakstienų nerekomenduojama dažyti tušu. Išsamesnę informaciją jums suteiktų specialistas, kuris tai atlieka. O šiaip manau, kad verta pabandyti bent išskirtinėmis progomis. Juk kartais taip norisi pasijust tikra vakarėlio žvaigžde.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus