• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Koks turi būti geras lūpdažis?  1 

2008-09-14 00:00:00

Koks turi būti geras lūpdažis?
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.

Jis neturi sutraukti lūpų ir sukelti sunkumo jausmo. Lūpdažis turi minkštai ir lygiai teptis ant lūpų ir vienodai pasiskirstyti. Jis turi sukelti malonų pojūtį lūpoms ir būti malonaus kvapo. Atkreipkite dėmesį į išorinę lūpdažio išvaizdą – jo paviršius turi būti lygus, be lašelių ir nubėgimų. Lūpdažio šerdis turi būti tvirta. Geras lūpdažis netirpsta saulėje kaip ledai. 


Rinkdamasi lūpdažį atminkite, kad jis turi turėti pakankamai pigmento, t.y. neturi būti permatomas. Jis neturi būti per daug riebus ar sausas. Jei renkatės lūpdažį pagal jo faktūrą – matinį, blizgų, perlamutrinį, – rinkitės jį pagal savo makiažą, madas ar lūpų formą. Beveik visuose kokybiškuose lūpdažiuose yra vitaminų, maistinių ir drėkinančių priedų, riebalų komponentų ir ultravioletinių spindulių filtrų. Kokybiški lūpdažiai niekada nepakenks jūsų lūpoms, atvirkščiai - saugos jas nuo kenksmingo poveikio. 


Lūpdažiai skirstomi į matinius, perlamutrinius ir blizgius. 


Pagal savo savybes lūpdažiai skirstomi į klasikinius ir atsparius. Antraisiais kasdien naudotis nepataria visažistai. Toks lūpdažis nėra pavojingas, jei jūsų lūpos sveikos, tačiau jei jos pažeistos, geriau šiais lūpdažiais nesinaudoti visai arba naudotis tik išskirtiniais atvejais, kai norite būti tikra, kad net ir po furšeto ar vakarienės jūsų lūpdažis liks ant lūpų. Rinkdamsi lūpdažį atminkite, kad jis turi turėti pakankamai pigmento, t.y. neturi būti permatomas. Taip pat jis neturi "tekėti" per lūpas, t.y. būti per riebus, ir nesausinti jūsų lūpų, t.y. būti per sausas. 


Jei renkatės lūpdažį pagal jo faktūrą – matinį, blizgų ar perlamutrinį, – rinkitės jį pagal savo makiažą, madas ar lūpų formą.


Jei norite, kad jūsų lūpos atrodytų putlios ir seksualios, naudokite truputį blizgantį lūpdažį. Šis blizgesys gali būti ir perlamutrinis, ir lakinis. Šiuo metu ypač populiarūs perlamutriniai blizgantys lūpdažiai. Galite naudoti raudoną arba rožinį lūpdažį, o ant viršaus tepti blizgesį. Padažytos tokiu būdu jūsų lūpos atrodys putlesnės ir patrauklios. Jei nenorite, kad jūsų lūpos išsiskirtų, naudokite tamsius matinius lūpdažius. Kuo šviesesnis ir blizgesnis lūpdažis, tuo jūsų lūpos atrodo didesnės ir putlesnės, ir atvirkščiai – kuo lūpdažis tamsesnis ir labiau matinis, tuo lūpos atrodys mažesnės. 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
redita
2009-04-20 16:32:50
Klausimėlis nevisai į temą, bet noriu vistiek paklausti: ar lūpų mankšta gali suteikti lūpoms formą? Manosios atrodo beformės :(