• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Parfumerija - viliojimo menas

Autorius: www.parfume.lt
2009-10-23 12:00:00

Parfumerija - viliojimo menas
jupiterimages nuotr.
Seniai žinomas toks faktas - kaip žmonės kvepia priklauso nuo to, kas ką kam jaučia. Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės aktyviai naudoja priemones, naikinančias savo įgimtuosius kvapus - dezodorantus, parfumeriją. Sociologai mano, kad mūsų pastangos panaikinti aromatą kyla iš "uoslės mandagumo", kadangi tai mažina nuosavą erdvę, kas yra būtina sąlyga perpildytuose miestuose. Mes tampame mažiau seksualūs. Aromatas daugiau nėra komunikacijos būdas, koks jis buvo pirmykščiams žmonėms. Bjauru tai, kad to pasėkmė - mes praradome ir dalį savo seksualumo.

Parfumerija - jūsų bendras kovoje už priešingos lyties dėmesį, neatsiejamas gundymo meno atributas. Juslė - pats jautriausias ir kategoriškiausias jutimas iš penkių. Per kelias sekundes jis paskelbia savo galutinį ir neapskundžiamą nuosprendį.
 
Psichologai išaiškino, kad gerai parinktas aromatas sudaro palankias sąlygas psichologinio barjero įveikimui ir didina Jūsų patrauklumą.
 
Be to, jeigu Jūs dama, tai Jūsų patrauklumas vyro akyse šiuo atveju išauga 240%. Jeigu Jūs vyras - Jūsų patrauklumas padidėja 160%.
 
Tie patys kvepalai vieną žavi, kitam kelia šleikštulį. Vis dėlto kai kurie aromatai vienodai veikia žmones. Tarkim, daugeliui vyrų malonūs yra vanilės ir santalo aromatai, o citrinos aromatas juos tonizuoja ir jaudina. Seksualiausi - ambros, muskuso, pačiulio, rožės, žemuogės, avietės, obuolio ir kedro aromatai - neatsitiktinai didžiausia vyriškos ir moteriškos parfumerijos dalis pagaminta būtent jų pagrindu.
 
Kvepalai - tai rūbai, kurių niekada nenusiimame, jaučiame - bet nematome. Jaudinantys ir saldūs, jie visiškai patenkina poreikį žavėti ir vilioti.
 

Ką reiškia "erotinis" aromatas?

Erotiniai aromatai traukia priešingos lyties dėmesį, jaudina, pažadina seksualinį geismą. Taip įvyksta todėl, kad sudėtyje yra specialios medžiagos - afrodiziakai ir feromonai. Erotiniai aromatai dažniausiai muskusiniai medienos, ambros prieskonių (aitrūs), kurių bazinėse natose - santalas, vetiveris, vanilė, pačiulis. Tai prabangūs, prašmatnūs ir elegantiški aromatai, galintys išvesti iš proto bet kurį.
 

Kaip taisyklingai naudotis erotiniais aromatais?

Likus 1,5-2 h iki pasimatymo, paskirstykite parfumą ant riešų, alkūnių sulenkimų, aplink bambą, pilvo apačioje, kelių sulenkimuose, ant blauzdų. Šis laikotarpis reikalingas tam, kad atsivertų aromato bazinės natos. Kaip tik jos sujaudina labiausiai! Gero vakaro!
 

Erotiniai aromatai kasdien


Jeigu Jūsų aromatas erotinis ir Jūs naudojate jį kasdien, naudokite jį teisingai. Priešingu atveju Jūs jaudinsite ir vesite iš proto savo kolegas.

Dieninis paskirstymas: ant riešų, alkūnių sulenkimų, pakaušyje (plaukų šaknys), ant krūtinės.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus