• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Putlių lūpų paslaptys

Autorius: Eli.lt
2013-11-20 15:00:00

Putlių lūpų paslaptys
Eli.lt
Putlios lūpos atrodo itin seksualiai ir gundančiai, tačiau gamta putliomis lūpomis apdovanojo tikrai ne kiekvieną... Dalinamės keliomis paslaptimis! Ir jokių skausmingų procedūrų bei adatų!

Masažas

Išsivaliusios dantis, lūpas taip pat švelniai pamasažuokite dantų šepetėliu, tai suaktyvins kraujotaką, lūpos atrodys ne tik putlesnės, bet ir įgaus natūralią, gražią rausvą spalvą. Efektas, žinoma, trumpalaikis, tačiau, jeigu tokį masažą atliksite kasdien, tai putlių ir rausvų lūpų įspūdis išliks ilgiau.

Masažuoti ir papildomai pamaitinti lūpų odą galima natūraliu ir labai paprastu šveitikliu - šiek tiek rudojo cukraus sumaišykite su medumi, masės užsidėkite ant pirštų ir ja trinkite lūpas. Tokį šveitiklį naudokite kartą ar du per savaitę.

Dažymas

Lūpų vidurį padažykite baltu arba keliais tonais nei lūpdažis šviesesniu lūpų pieštuku. Šiek tiek patapšnokite ir tolygiai paskleiskite, o tuomet užsitepkite lūpų dažus. Efektui sustiprinti užtepkite lūpų blizgio.Galite išbandyti ir akių šešėlius - reikės tokių, kurie būtų pora tonų tamsesni už jūsų odą. Akių šešėlių šepėteliu patapšnokite iškart po apatinės lūpos linija, akių šešėlių reikia labai nedaug. Toks dažymas sukurs šešėlio efektą - atrodys, kad jūsų lūpos tokios putlios, kad meta šešėlį!

Jeigu jūsų lūpos mažos ir plonos, tai rinkitės šviesius lūpų dažus, geriausia šiek tiek blizgančius. Tamsūs atspalviai optiškai mažina lūpas, tad jų venkite. Jeigu labai norisi lūpas pasidažyti raudonai ar kita ryškia spalva, tai pasidažius lūpas papildomai būtinai padenkite bespalviu blizgiu.

Lūpų kontūras ne tik paryškina lūpas, bet ir suteikia joms putlumo. Kontūro linija lūpų kampučiuose turėtų būti plona, tačiau ties apatinės lūpos centru liniją kiek paryškinkite, pastorinkite.

Kosmetikos priemonės

Galima rasti gausybę kosmetinių priemonių, kurios sukuria trumpalaikį putlių lūpų efektą. Šiose priemonėse dažniausiai yra retinolio, kuris, patekęs ant lūpų, sukelia nedidelę alerginę reakciją, tad, paprastai kalbant, lūpas truputį patinsta. Tai nėra kenksminga, tačiau, jeigu jūsų oda jautri, jeigu esate alergiška, tai rezultatas gali būti ženkliai stipresnis nei norisi!
Daugumai tokio tipo priemonių pradėjus veikti, apie 10-15 minučių jaučiamas gan stiprus dilgčiojimas, deginimas.

Panašų efektą galima išgauti ir natūraliomis priemonėmis - išbandykite dobilų aliejų (prisiminkite, kad jo reikia labai labai mažai!); vazeliną sumaišykite su cinamonu, užtepkite ant lūpų ir palaukite maždaug 5 minutes; vazeliną taip pat galima sumaišyti su trupučiu medaus.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus