• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vizažistė K. Taraškevič pataria: kaip tobulai pasidažyti  3 

Autorius: carolina.lt
2010-04-01 08:00:00

Vizažistė K. Taraškevič pataria: kaip tobulai pasidažyti
Giedriaus Jankausko nuotr.

Karolina Taraškevič yra viena profesionaliausių šalies vizažisčių ir ji yra puikiai pažįstama "Olialia" mergaitėms, kurias Karolina gražina įvairių renginių metu. "Tikra veido dailininkė" - taip apie ją atsiliepia ištikimiausi klientai. O šiandien K. Taraškevič išskirtinai "Olialia" projekto dalyvėms ir gerbėjoms duoda patarimus - kaip tobulai pasidažyti šį sezoną?

Tendencija: Šį sezoną madingas yra 50-ųjų stiliaus makiažas, o tai buvo dešimtmetis, kai klestėjo moteriškumas. Tokio makiažo pagrindiniai akcentai - lygi, skaisti, matinė ir šviesi oda, išryškinami skruostikauliai, pabrėžiami antakiai. Įdegis yra gražu, tačiau merginoms patarčiau jo nepadauginti, ypač jei norite atrodyti nors kiek panaši į legendines penkiasdešimtųjų gražuoles. Labai svarbu puoselėti odą, kad ji būtų sveika ir graži.

Veidas ir skruostai: Ryte nusiprausus veidą, atgaivinkite odą su toniku. Jis paruoš odą geresniam kremo įsigėrimui. Netepkite pudros iš karto ant kremo, palaukite bent dešimt minučių, kol kremas susigers į odą. Užsitepus skystą makiažo pagrindą jį visada reikia užfiksuoti su biria/kompaktine pudra - tada makiažas laikysis ilgiau, o oda išliks matinė. Gražiau atrodysite ir nuotraukose (o tai turėtų ypač aktualu būti merginoms, turinčioms riebią, mišrią odą).


Tik užsitepus pudrą veidas atrodo kaip "plokščias blynas", jį dar reikia "sumodeliuoti", tam naudojama tamsesnio atspalvio skysta arba kompaktinė pudra.  Profesionalai mėgsta naudoti modeliuojamąją paletę, kurią aš rekomenduoju kiekvienai (tiks ir Egipto žemė, tačiau nepadauginkite jos). Ji yra labai ekonomiška ir kiekvienai moteriai pagelbės darantis tobulą makiažą. Paletė tinka ne tik veido modeliavimui, bet ir akims paryškinti (ypač dieną).


Šiek tiek apie veido formavimą - tobula veido forma yra laikomas ovalas, todėl ir veidą modeliuojant įvairių kosmetikos priemonių pagalba reikia stengtis jam suteikti ovalo formą. Jeigu jūsų kakta aukšta, šiek tiek patamsinkite odą prie plaukų augimo linijos - tai ją vizualiai sumažins. Paryškinte skruostikaulius, modeliuojančią pudrą tepdamos po skruostikauliu. Iškiliausią skruosto vietą galima šiek tiek pašviesinti, tam tinka ir pudra, turinti šiek tiek blizgių detalių - tokiu būdu dar labiau paryškinsite, akcentuosite ir "iškelsite" skruostikaulius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ema
2010-07-21 00:32:38
tobula lele, nuostabi kaip deive
lm
2010-04-21 10:22:37
buuuuuuu
Alina
2010-04-03 15:51:32
Labai grazi nuotrauka. Noreciau ir as tokios foto sesijos xi xi :)