• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vizažistė Olesia Žuravliova: „Instagramas“ pakeitė mūsų supratimą apie makiažą“

Autorius: Eli.lt, socialinių tinklų nuotr.
2017-04-29 11:00:00

Vizažistė Olesia Žuravliova: „Instagramas“ pakeitė mūsų supratimą apie makiažą“
Odos trūkumus slepiantis filtras, netikros išraiškos ir dingęs unikalumas – tokias socialinių tinklų ir įvairių „foto programėlių“ pasekmes išskiria makiažo specialistė Olesia Žuravliova. Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ ji papasakojo apie makiažo tendencijas, dažniausiai pasitaikančias jo klaidas bei naują unikalų būdą susikurti tik jums tobulai tinkantį makiažą.

To, ką matome „Instagrame“, veidrodyje nepamatysime


„Didesnių kontrastų išryškinti skruostikauliai, ryškios akys, tobula oda, jokių juodų paakių ir visada puikiai papūstos lūpos – instagramo filtrai ir kitos galimybės formuoja tiesiog iškreiptą supratimą apie moters veidą“, – aiškina daug metų makiažo tendencijas stebinti Olesia. „Būna ateina klientė ir rodo telefone nuotrauką sakydama, kad nori atrodyti būtent kaip joje. Bet dažnai tai sunkiai įmanoma, nes veidrodis namie neturi filtro“, – šypsodamasi aiškina profesionalė.



Merginos tiesiog suvienodėja

TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei pasiteiravus apie dažniausias makiažo klaidas, Olesia atsidūsta: „Kaip daugelis jau pastebėjo, nemaža dalis merginų, o ypač jaunesnės, persistengia darydamosi per ryškius antakius ar blakstienas, su kuriomis, regis, tuoj kaip drugelis nuplasnos. Tačiau yra ir kitų ne su „mada“, o su požiūriu susijusių klaidų, pavyzdžiui, būtent jums tinkamo makiažo neieškojimas. Štai, kad ir paskutiniais metais ypač išpopuliarėjęs veido kontūravimas – juk jis nėra tobuliausias ir vienintelis būdas. Nors ir tinkantis daugeliui merginų, kontūravimas nebūtinai tiks jums, nebūtinai išskirs būtent jūsų grožį, o gal net atvirkščiai – nuotraukose iš tolo sunkiai atskirsite, kur jūs, o kur jūsų klasiokė“.



Per dešimt metų supratimas apie grožį labai pasikeitė

Olesia džiaugiasi, kad, nepaisant kai kurių klaidų, supratimas apie grožį per paskutiniuosius metus labai pasikeitė. „Moterys darosi drąsesnės, jos išdrįsta tiek ypač ryškiomis raudonomis lūpomis išreikšti save, tiek kartais iš viso atsisakyti makiažo ir spindėti natūraliu grožiu. Jos mokosi, jos atsiveda savo dukras, jos vis labiau rūpinasi savimi“.

Estai turi elektroninį balsavimą, o lietuviai – elektroninį makiažą

Olesia savo makiažo paslapčių neslepia: ne taip seniai knygą išleidusi mergina nestovėjo vietoje ir sukūrė elektroninę makiažo sistemą, kuri, pasak kūrybinės komandos, kol kas neturi atitikmenų ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse!


Pasaulis pagal moteris“ šeštadieniais 9.30 per TV3.



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus