• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio salonas jūsų namuose  1 

Autorius: Eli.lt
2013-04-11 15:25:00

Visos merginos nori būti gražios ir, žinoma, stengiasi atrodyti kuo geriau. Ką daryti, jeigu neužtenka nei laiko, nei pinigų dažnai lankytis grožio salonuose? Tereikia žinoti kelias smulkmenas ir grožio saloną galima susikurti ir namuose!

Akių patinimai

Jeigų jūsų akys patinusios, tai puikiai padės žalioji arbata. Tereikia užplikytą arbatą palaikyti šaldytuve arba įdėti ledo, joje suvilgyti vatos ir vatą uždėti ant akių. Palaikyti 5  - 10 min. Kofeinas sutrauks kapiliarus, o antioksidantų dėka oda nebebus paburkusi. Idealiai tinka ir tokį pat efektą turi ir bulvės - žalią bulvę taip pat reikėtų pašaldyti šaldytuve, atsipjauti riekutes ir jas uždėti ant akių, patinimas praeis per kelias minutes.

Žvilgantys plaukai

Yra labai daug plaukų kaukių receptų, tereikia atrasti jūsų plaukų tipui tinkamiausia. Ši kaukė tinka sausiems, pažeistiems plaukams.
Sumaišykite kiuašinio trynį, šaukštą riebaus majonezo, ketvirtadalį avokado, porą šaukštų alyvuogių aliejaus ir šiek tiek kondicionierio, kurį naudojate.
Kauke ištepkite plaukus, laikykite 1 - 2 valandas. Nuplaukite.

Švelnios ir minkštos lūpos

Sumaišykite šaukštelį cukraus, šaukštelį kakavos ir šaukštelį medaus. Šia mase pamasažuokite lūpas, palaikykite apie 10 min. ir nuplaukite.

Spuogai

Išdygo niekšelis spuogas? Patepkite jį dantų pasta ir palikite pernakt, kai atsikelsite spuogas bus susitraukęs ir sudžiūvęs. Tinka ir medus!Švytinti oda

Pasidarykite nuostabų kūno šveitiklį, kuris ne tik pašalina negyvas odos ląsteles, bet ir minkština bei drėkina odą. 5 kupinus šaukštus kokosų aliejaus sudėkite į indą ir šiek tiek pašildykite mikrobanginėje arba virš vandens garų, pridėkite tokį patį kiekį rudojo cukraus ir išspauskite pusės citrinos sultis. Prausiantis duše masę įtrinkite į odą, pamasažuokite ir švariai nuplaukite.

Skaistus veidas

Kartą per savaitę veido odą palepinkite kauke - gerai sutrinkite bananą, pridėkite du šaukštus riebios grietinės, šaukštelį medaus, šaukštelį miltų. Įpilkite vandens, užteks šaukštelio ar dviejų, žiūrėkite, kad masė taptų skystesnė. Dosniai užsitepkite ant veido (tik netepkite ant akių ir lūpų, žinoma). Palaikykite 10 min., nuplaukite.

Dailūs ir stiprūs nagai

Jeigu nagai pagelto nuo nagų lako, tai juos tiesiog įkiškite į citriną. Palaikykite 10 - 15 min. Nusiplaukite rankas. Nagai bus baltesni ir tvirtesni. Nagus taip pat galite ištepti lūpų balzamu. Palaikykite 10 - 15 min. ir nuvalykite vatos gumulėliu.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:03:18

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!