• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mėnulio fazių įtaka mūsų grožiui  2 

Autorius: www.eli.lt
2008-09-29 00:00:00

Mėnulio fazių įtaka mūsų grožiui
"Gamma" nuotr.

Ar kada nors susimąstėte apie tai, kokią įtaką jūsų grožio procedūrų veiksmingumui daro mėnulis? Kosminės keturių mėnulio fazių jėgos ypatingai veikia mūsų kūną, daro didžiulę įtaką kasdieniam gyvenimo ritmui. Pasinaudodamos mėnulio grožio kalendoriumi galite pasirinkti tinkamiausią laiką savo grožio procedūroms.

Jaunatis: atsikratykime žalingų įpročių!

Tikriausiai visos puikiai žinome, kad žalingi įpročiai mums grožio neprideda, o jaunatis yra būtent ta mėnulio fazė, kurios metu palankiausia išbraukti iš savo gyvenimo žalingus įpročius. Jeigu jūs iš tų moterų, kurios yra pasiryžusios atsikratyti žalingų įpročių ir pradėti gyventi sveikiau, tačiau niekaip neištęsiate savo pažadų, tai šis laikotarpis pats tinkamiausias imti keisti savo gyvenimo būdą. Meskite rūkyti, nustokite pernelyg dažnai mėgautis kava, alkoholiniais gėrimais, saldumynais. Tokių įpročių per jaunatį atsisakyti lengviausia.

Kadangi šiuo periodu organizmas labiausiai linkęs kaupti riebalus, tai šiuo metu reiktų labiau atkreipti dėmesį į savo maisto racioną. Tai pats tinkamiausias metas pradėti laikytis dietos. Ši mėnulio fazė labai tinkama plaukų galiukų pakirpimui. Ploni plaukai, kerpami per jaunatį, taps storesni ir augs greičiau.

Tai laikotarpis, kada kūnas yra pasiruošęs pašalinti kenksmingas medžiagas. Tai pats tinkamiausias metas pasidaryti iškrovos dieną. Viskas, ką jūs pradėsite per jaunatį, jums puikiai seksis, o rezultatai džiugins ne vieną dieną.

Šiandien, rugsėjo 29 dieną, prasideda jaunaties periodas ir tęsiasi iki spalio 5 d. taigi suskubkite gražintis ir mesti žalingus įpročius!

Priešpilnis: stiprinkime plaukus ir puoselėkime odą!

Tai pats palankiausias periodas įvairioms grožio procedūroms. Kadangi šiuo metu oda yra linkusi sausėti, todėl svarbu nepamiršti drėkinamųjų kremų. Šiuo metu labai padėtų šilta vonia ir įvairios stangrinančios procedūros. Vakarais ant veido užsidėkite kaukę ir paklausykite ramios relaksinės muzikos. Tai puikiausias laikas dažyti, gydyti plaukus. Dažai laikysis ilgiau, o spalva ne taip greitai išbluks.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristi
2009-10-04 20:28:03
Nieks nepastebėjo, kad per visas mėnulio fazes siūloma laikytis iškrovos dietų? Perspėju, tai nesveika. Jas patartina daryti kartą per mėnesį.
Aišku, mėnulis turi įtakos mūsų organizmui... Bet kažkaip man atrodo kad čia kažkas nublevyzgojo... Toks jausmas, kad moterys daugiau nieko neveikia tik valgo ir gražinasi...
gherghret
2008-11-26 13:51:39
nesamone