• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neleisk bangoms nuplauti grožio!  2 

Autorius: pagal Bellasugar
2011-07-01 11:38:00

Neleisk bangoms nuplauti grožio!
Bellasugar nuotr.
Savaiminio įdegio kremas, priauginti plaukai ir blakstienos – visa tai gražu tol, kol niekas neįtaria, jog netikra. O paplūdimys – kaip tik ta vieta, kur tavo moteriškos paslaptys gali pakišti koją grožiui. Ką daryti, kad taip nenutiktų?

Esi nenatūrali blondinė. Plaukai, kurie žvilga auksinėmis sruogelėmis, paveikti saulės ir chloruoto vandens tampa panašesni į šiaudus. Peroksidu blukinti plaukai tampa labiau pažeidžiami, greičiau sausėja. Todėl prieš eidama į paplūdimį suvilgyk plaukus nenuplaunamu kondicionieriumi. Prieš nerdama į baseiną nuplauk plaukus gėlu vandeniu ir taip pat padenk kondicionieriumi nuo šaknų iki pat galiukų – taip plaukus mažiau paveiks chloras, naudojamas baseino vandeniui dezinfekuoti.

Priauginti plaukai. Mazgeliai, kuriais prikabintos plaukų sruogos, tikrai atsparūs vandeniui, tad nieko baisaus jiems nenutiks. Didžiausia rizika – kad vandenyje išdrikę plaukai gali susivelti, sruogos susipainios. Norėdama to išvengti surišk plaukus į uodegėlę dar prieš lipdama į vandenį. Taip jie nesusivels ir neprasiskirs plaukiant tiek, kad atvertų visiems aplinkiniams tavo mažą grožio paslaptį. Išsimaudžiusi kruopščiai iššukuok plaukus retomis šukomis.

Priaugintos blakstienos. Jos nereikalauja daug priežiūros ir bijo ne vandens, o riebalų. Nors jei susiruošei panardyti ar paplaukioti panardinus veidą į vandenį – verčiau dėvėk apsauginius akinius. Vandens spaudimas vis dėlto gali pridaryti nemalonumų. Beje, ir atsargiau tepk veidą nuo saulės apsaugančiu kremu – stenkis neliesti akių srities, kad kosmetikoje esantys riebalai nepatektų ant blakstienų.

Savaiminis įdegis. Eiti į paplūdimį baltai kaip sūris – menkas malonumas. Bet savaiminio įdegio priemonė gali paversti tave dėmėta pelene vos keletą kartų išsimaudžius. Kad taip nenutiktų – kaskart išsimaudžius ištepk kūną drėkinamuoju apsauginiu kremu ar pieneliu. Tai ne tik prailgins savaiminio įdegio kremo „galiojimą“, bet ir leis jam blukti tolygiau, o tave saugos nuo nudegimo saulėje. Ir jokiu būdu išsimaudžiusi netrink kūno rankšluosčiu – tik švelniai nuspausk nu odos drėgmę.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ass
2012-05-07 13:18:29
as tai labai megstu auksa. ir zinau kad gausiu galinga auksine grandinele uz mazdaug 6000 litu.
agne
2011-07-05 18:27:24
as tai dievinu masaza, arteja gimtadienis, o maciau geroje dovanoje.lt kad yra ekologiskas masazas, zinau, kad gausiu rinkini geros dovanos tai rinksiuosi butent si malonuma.