• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Foto: Graži ir stilinga su ilgu sijonu  2 

Autorius: Gerda Morozovienė
2012-03-22 15:10:00

Foto: Graži ir stilinga su ilgu sijonu
passion.ru
Ilgas sijonas tinka visoms merginoms. Jie paslepia visus figūros trūkumus ir išryškina tai, ką reikia. Jei kurią pavasario dieną nežinosi, ką rengtis, pasipuošk ilgu sijonu ir tikrai neapsiriksi. 

Ilgų sijonų modeliai

Ilgi sijonai gali būti laisvai krintantys ir plevenantys vėjuje, derinami su laisvo stiliaus marškinėliais, bet gali būti ir sudėtingesnio siuvimo, kelių sluoksnių, prabangesni ir derinami prie švarkelių ar liemenių. Šiemet labai madingi įstrižo kirpimo modeliai, kuomet viena sijono pusė yra šiek tiek ilgesnė už kitą. Šiemet stilingiausi ne pieštuko formos ilgi sijonai, bet saulės kliošo, laisvai krintantys, klostuoti ar paaukštinto juosmens. 

Ilgų sijonų audiniai ir spalvos

Šiemet vyrauja lino ir kitų natūralių medžiagų audiniai. Puikiai atrodysi pasirinkusi šilkinį arba šifoninį sijoną. Stilingai atrodo tarpusavyje derinamos kelios spalvos. Rinkis kuo ryškesnes. Madingiausios spalvos – rožinė, raudona, mėlyna, jūros bangos, juoda ir, žinoma, gėlėta! Sijonai su akcentu į hipių laikus – pats puikiausias pasirinkimas 2012!

Ilgų sijonų papuošimai

Puošk ilgą sijoną ryškiomis medinėmis arba metalinėmis sagomis, siaurais dirželiais. Taip pat tinka gipiūrinės medžiagos, įsiuvimai ar didelės kišenės.

Pažiūrėkim, ką gi mums siūlo patys garsiausi (D&G, Valentino, Roberto Cavalli) mados namai. 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-07-10 10:21:49
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
Veronika
2012-03-22 16:18:31
man tai nerealiai gražu