• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Gaia Pervoinni” – įkvėpta Dievo, pagaminta Žmogaus  2 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-08-26 13:08:00

„Gaia Pervoinni” – įkvėpta Dievo, pagaminta Žmogaus
Visos modistės, prabangios ponios, ieškančios grožio kiekvienoje smulkmenoje, įdėmiai sekančios žymiausių mados grandų atodūsius ir skubančios gaudyti naujausius madų vėjus, – giliai įkvėpkite!

Įspėjame – bus įdomu. Bus gražu. Bus sunku... apsispręsti, ką labiausiai norėtumėte įsigyti ir ko labiausiai reikia. Norėsis visko ir reikės visko! Mūsų padangėje pagaliau nušvito dar viena žvaigždė, kurią, be abejonės, visoms, turinčioms išpuoselėtą skonį ir mėgstančioms darną ne tik šeimoje, bet ir stiliuje, visai netrukus pritrūks oro. Tada, kai sužinos, kas yra mados namai „Gaia Pervoinni“ ir ką jie mums gali pasiūlyti. Kad gali pasiūlyti – neabejokite. Jie kuria tobulo grožio aksesuarus – rankines, pirštinaites, skėčius ir dar daug mielų akiai ir malonių širdžiai daikčiukų.


Ką sukūrė Dievas, Žmogus te nesudarko

Neabejojame, esame gražios nuo pat gimimo, bet kartais savo grožį paslepiame apsikarstydamos neaiškios kokybės blizgučiais. Net jeigu bateliai Christiano Louboutino, dar nežinia, kaip pasirodysime kviestiniame vakarėlyje, juk, be batelių, teks dar ką nors oriai vilkėti. Ir rankelėje turėti. Kad neįvyktų katastrofa, kad būtume idealios nuo – iki, paprasčiausias patarimas: aksesuarus derinti itin atsakingai. Ir štai čia, būtent šiuo momentu, tarsi Archimedui „eureka“ išnyra „Gaia Pervoinni“, esantys visiškai kitokie, analogų pasaulyje neturintys nauji mados namai su visu pulku jaunų, energingų ir labai patyrusių dizainerių. Jie metė iššūkį jau seniai pasaulyje ryškiomis žvaigždėmis danguje savo vardą išsagsčiusiems mados korifėjams, kurių jau pats vardas leidžia pasnausti, kartkartėmis paleidžiant į mados eterį naujų kolekcijų. Jų sukurtus meno šedevrus vėliau velkamės ar aunamės eidami į prašmatnų vakarėlį, drebėdami iš susijaudinimo dėl nepaprasto jų grožio ar sumokėtos kainos. O Louboutino raudonpadžiai... lieka tokie vieniši. Būtų puiku, jei jų draugiją papildytų tinkama rankinė. O jos nėra. Jei jau Louboutinui pavyko sukurti tokius batelius, kurių vardas tapo moterų malda kasdienine, matyt, tiek ir užtenka. Neužtenka.


Toms, kurioms neužtenka

Štai tokioms moterims, kurioms neužtenka, ir pradėjo kurti mados namai „Gaia Pervoinni“. Savo atsiradimu jie nemaloniai sudrebino žymius dizainerius ir tiesiog bakstelėjo pirštu į jų paliktas spragas. Šiais metais savo taikiniu pasirinko Christiano Louboutino mados namus, padovanojusius mums aukštakulnių batelių, kurių išskirtinis ženklas – juodos ir raudonos spalvos derinys. Jeigu jau pamatome moterį, caksinčią juodais aukštakulniais, kurie paslaptingai švytuoja raudonu padeliu, – nedvejodami galime pasakyti: ak, tai Louboutinas! Nebijodami konkurencijos su pačiu raudonpadžių kūrėju Louboutinu mados namai „Gaia Pervoinni“ paleido strėlę taikliai. Taip taikliai, kad kalbama, jog net pats Louboutinas nori griebtis už galvos. Ir jau visai prastas reikalas, kad nenukopijuosi: visi pasaulį išvydę  mados namų kūriniai „Gaia Pervoinni“ yra griežtai patentuojami, gaminami tik Europos Sąjungos valstybėse ir tokiu būdu savo sukurtų modelių neatiduoda į rankas darbštuolių kinų rinkos gudruoliams, skubantiems viską, kas „ant bangos“, akiplėšiškai kopijuoti.
Išskirtinę „Gaia Pervoinni“ aksesuarų kokybę galime lengvai patikrinti: kiekvienai rankinei, skėčiui ar pirštinaitėms teikiama net trejų metų garantija. Tai reiškia, kad gamintojas yra visiškai ramus, jog per trejus metus neiširs jokia siūlė, nesuges užtrauktukas ar neskils pusiau net  trapiausia sagutė. Tokia garantija sunkiai suteikiama kai kuriems automobiliams, o čia – minkštutėlės natūralios odos rankinės!


Kaip deimantai virsta briliantais

Tikriausiai jau supratote, kad mados namai „Gaia Pervoinni” nebijo iššūkių. Būtent todėl, reklamuodami savo vardą, kuris yra gana naujas pasaulyje, bet neįtikėtinai sėkmingai plintantis, jie nutarė papuošti žinomus žmones. Norėdami parodyti, kiek daug įvaizdžiui reiškia rafinuoti, elegantiški ir itin kokybiški aksesuarai, kaip papildo žymių dizainerių kurtas drabužių kolekcijas, jie nebijo rinktis žvaigždžių, kurių aprangos stilius kartais būdavo kritikuojamas. Sashai Song jau siuvama išskirtinė skrybėlė.

Na, o kardinaliam pakeitimui buvo pasirinkta populiari merginų grupė „69 danguje“. Ir visai netrukus, rugsėjo 12-osios vakarą, restorane „Tornado“, esančiame sostinėje, Antakalnio g. 37, įvyks pristatomasis mados namų „Gaia Pervoinni“ kolekcijos renginys, kuriame visi pamatys, kaip iš deimantų merginos virs aukščiausios kokybės briliantais. Renginį ves Gytis Balčiūnas, susirinkusiems koncertuos grupės "69 danguje" ir "Diamonds". Įėjimas į renginį – tik su kvietimais. Jau nuo rugsėjo 14 dienos bus pradėta oficiali mados namų  „Gaia Pervoinni“ gaminių prekyba salonuose „Vilniaus kailiai“.

Ingrida Martinkėnaitė: „Man labai patiko mados namų „Gaia Pervoinni“ idėja ir gaminių kokybė tikrai puiki. Minkštutėlė oda, gražus jau klasika tapusių juodos ir raudonos spalvų derinys, įdomūs modeliai. Aksesuarai man labai svarbūs. Juk net apsirengusi tą patį drabužį, vien keisdama aksesuarus gali atrodyti vis kitaip. Pasirinkusi prabangų laikrodį ar rankinę net ir dėvėdama kuklų drabužį atrodysi išskirtinai.“

Karina Krysko: „Žavu, kai daiktas yra kokybiškas ne tik išore, bet ir vidumi. Būtent tokie yra „Gaia Pervoinni“ aksesuarai – tiek vidaus, tiek išorės kiekviena siūlė alsuoja kokybe. Moterys pagal nuotaiką dažnai nori keisti savo aksesuarus. Dėl to labai smagu, kai gali rinktis iš daugybės aksesuarų, kurie tarpusavyje tinka.“

Stilistas Mantas Petruškevičius: „Dabar odos gaminiai labai madingi. Štai Kate Moss prie vakarinės suknelės dėvi trumpą odinę striukę ir toks derinys atrodo puikiai. Kita vertus, renkantis ir drabužius, ir aksesuarus labai svarbu nepersūdyti, kad moteris nebūtų nuo galvos iki kojų apsirengusi vien oda – tai atrodo šiek tiek vulgariai.“

Į taikinio viduriuką

Taigi pats vardas „Gaia Pervoinni“, šviečiantis ant rankinės vaiskiai raudono pamušalo, tyliai sufleruoja, kad pasirinksime labai kokybišką, rafinuotą ir elegantišką aksesuarą, kuris mums, dailiosios lyties atstovėms, padės pataikyti į patį taikinio centrą. Mūsų tikslas juk visada vienas –  atrodyti pribloškiamai! Na, o į kurį taikinį kurdami kitą kolekciją nusitaikys mados namai „Gaia Pervoinni“, kol kas lieka paslaptis. Sklinda gandas, kad tai bus ne kas kitas, o legendiniai mados namai „Chanel“.


Pasigėrėkite kitais Gaia Pervoinni aksesuarais


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2009-09-05 13:21:38
Taciau bus pakeistas ju stilius. :) Gal i nauda?
...
2009-08-30 18:50:40
ir visur tos seskes - siaubas!!!!!!!!