• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsenybės stebėjo gėlėtos „ERDEM X H&M“ kolekcijos pristatymą

Autorius: Organizatorių nuotr.
2017-10-21 11:00:00

Garsenybės stebėjo gėlėtos „ERDEM X H&M“ kolekcijos pristatymą
Aktorė Kirsten Dunst, žymi aktorė ir modelis Kate Bosworth ir dainininkė bei aktorė Zendaya Coleman buvo vieni iš svečių, įžengę į jaudinantį ir išskirtinio grožio „ERDEM x H&M“ pasaulį žymiajame „Ebell“ moterų klube Los Andžele.

Renginio proga klubas buvo paverstas anglišku botanikos sodu, skendinčiu realių ir siurrealistinių augalų jūroje, apgaubusioje podiumą, sukuriant įspūdį, kad Anglijos gabalėlis buvo perkeltas į vakarinę pakrantę. Modeliai, tarp kurių buvo ir Malgosia Bela, Alek Wek bei Guinevere Van Seenus, pristatė „ERDEM x H&M“ kolekciją rinktinei publikai su daugybe įžymių ir įtakingų asmenų bei mados žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio. Vizažistė Isamaya Ffrench pasirodymui sukūrė įvaizdžius, naudodamasi produktais iš „H&M Beauty“ asortimento.

Romantišką kolekcijos įspūdį papildė aplinka, puikiai atskleidžianti spalvų ir gėlių raštų grožį. Per pasirodymą ant podiumo Erdem pirmą kartą pademonstravo vyrams skirtus gaminius. „Buvo nuostabu gyvai pamatyti kolekciją Los Andžele. Man buvo ypatingai malonu bendradarbiauti su „H&M“ kuriant šiuos įvaizdžius, kuriais nekantraudamas noriu pasidalyti su visu pasauliu“, – pasakoja Erdem.


Baz Luhrmann, Catherine Martin, Ann-Sofie Johansson, Erdem

„Erdem mums sukūrė magišką „ERDEM x H&M“ pasaulį. Renginio metu pademonstruota kolekcija puikiai atskleidė grožio jėgą, jausmą, kuris mums reikalingas labiau nei bet kada anksčiau“, – sako Ann-Sofie Johansson, „H&M“ kūrybinė patarėja.

Po mados pasirodymo renginio svečiai galėjo mėgautis atlikėjos „Grimes“ pasirodymu gėlėse skendinčioje salėje, kuri priminė „ERDEM x H&M“ kolekciją. Tuomet svečiams buvo suteikta proga pirmiesiems pasaulyje įsigyti gaminių iš demonstruotos kolekcijos išskirtinėje momentinėje parduotuvėje.

Tarp svečių buvo galima išvysti ir rašytoją bei dizainerę Alexa Chung, amerikiečių aktorę Kate Mara bei aktorius Selma Blair ir Taylor Kitsch. „ERDEM x H&M“ kolekcijos gaminius Lietuvoje bus galima įsigyti lapkričio 2 d. nuo 8 val. ryto vienintelėje „H&M“ parduotuvėje, esančioje PC „GO9“, bei internetu.


Alexa Chung


Kate Bosworth


Zendaya


Kolekcijos modelis


Kolekcijos modelis


Kolekcijos modelis


Kolekcijos modelis


Kolekcijos modelis
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus