• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kaip vyksta "Mados infekcija" (video)
Autorius: madosinfekcija.lt
2010-03-22 09:32:00

supervideo
 Kovo 19 d., penktadienio popietę „Mados infekcijos" užkulisių komanda vienai dienai persikraustė į viešą erdvę, kurioje profesionalai pristatė makiažo ir šukuosenų naujausias pavasario tendencijas. Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama" svečiai turėjo galimybę sudalyvauti festivalio organizuojamame renginyje - „Grožio infekcija". Žiūrovai turėjo unikalią galimybę anksčiau už kitus pamatyti dalį dizainerės Vidminos Stasiulytės kolekcijos, kuri dar tik po savaitės bus pristatyta jubiliejiniame festivalyje, bei pavartyti katik iš spaustuvės atvežtą festivalio dešimtmečio laikraštį.

Susirinkę mados aistruoliai galėjo gyvai stebėti kaip dirba „Maybelline New York" makiažo meistrai, kurie pristatė specialiai festivaliui „Mados infekcija" sukurtą makiažo stilių. Avantiūrai pasiryžusios merginos buvo gražinamos mados profesionalų, o vėliau fotografavosi čia pat įkurtoje foto studijoje. Jų nuotraukas su mados meistrų sukurtu makiažu ir šukuosenomis bus galima pamatyti jau šį savaitgalį festivalio „Mados infekcija" „Facebook" svetainėje.

Vykusiame renginyje pirmą kartą buvo pristatomos ir dizainerių kolekcijos. Po keturis savo kolekcijų modelius demonstravo konkurso „Injekcija" dalyviai, „Mados infekcijos" debiutantė konkurso „Injekcija" nugalėtoja Vidmina Stasiulytė pristatė kolekcijos „Fast Forward" modelius, Donatas Šilkaitis - kolekcijos „Menas likti nepastebėtam" kūrinius.

Kiek vėluojantį pavasarį pasitikti spalvomis, elegancija ir nuginkluojančiu moteriškumu savo naujomis pavasario kolekcijų pristatymais kvietė ir parduotuvės „Monton", „Ivo Nikkolo" ir „Sportland". Kas valandą vyko loterija, kurioje prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama" svečiai galėjo laimėjo kuponus apsipirkti, plaukų priežiūros priemonių „Matrix" ir kosmetikos „Maybelline New Yrok" dovanas bei kvietimus į festivalį "Mados infekcija".

Dešimtasis jubiliejinis festivalis „Mados infekcija" įvyks kovo 25, 26, 27 dienomis 19 val. Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilniuje. Festivalį „Mados infekcija" jau ketvirtus metus organizuoja renginių agentūra „Sick Service", kuri yra surengusi tokius renginius kaip „Mados infekcija", „Injekcija", „Nokia Trends Lab", „Sobieski Uogos", prodiusavusi festivalio „Be2gether" sceną, skirtą elektroninei šokių muzikai.


www.madosinfekcija.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus