• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujiena Lietuvoje – JEAN-CHARLES BROSSEAU aromatai  1 

Autorius: Genutė Žalienė
2012-06-12 14:34:00

Jean – Charles Brosseau 1955 metais dar būdamas vos 25 metų Paryžiuje įsteigė savo vardo mados namus. J.C. Brosseau išgarsėjo Paryžiuje paversdamas skrybėlę praktišku ir tuo pat metu stilingu ir itin dėvimu, patraukiančiu akį aksesuaru, pelniusiu fotografų bei mados žurnalų skaitytojų pripažinimą. Tačiau jau steigdamas savo vardo skrybėlių bei aksesuarų kompaniją, J.C.Brosseau galvojo ir apie kvepalų kūrimą, kuriuos paryžietės galėtų įsigyti ypatingai intymioje jo mados salono „Place des Victoires“ aplinkoje.Jean Charles Brosseau savo pirmąjį aromatą „Ombre Rose L‘Original“ kūrė trejus metus ir jį pristatė 1981 metais. Jis siekė sukurti modernius, tačiau tuo pačiu klasikinius bei rafinuotus ilgai išliekančius kvepalus. Netrukus „Ombre Rose L‘Original“ sulaukė stulbinančios sėkmės ir tapo vienais iš perkamiausių kvapų Prancūzijoje, JAV, bei Vidurio ir Tolimųjų rytų šalyse.

Taip pat sėkmingai pasirodė ir kiti moteriškos linijos „Fleurs D‘Ombre“ aromatai. Vien jau šios linijos pavadinimas skamba labai poetiškai bei moteriškai ir, be abejonės, labai kvapniai.Turėdamas tai mintyje Jean Charles Brosseau sukūrė išskirtinius šios linijos kvapus besiskleidžiančius geltonųjų, žaliųjų bei baltųjų gėlių aromatais. „Ombre Bleu“ – prisiminimus apie atostogas bei keliones sužadinantis aromatas, „Jasmin-Lilas“ – primenantis mums pavasarinio sodo žavesį, „Rose“ – tyra prabanga be jokių kompromisų grožiui ir tobulumui bei santarvė su aplinkiniu pasauliu.

Jei jus vilioja neiššaukianti prabanga išbandykite „Ombre Platine“ – rytietišką aromatą su pudros prieskoniu. Platina – brangus, bet nekrentantis į akis metalas – savo teisinga pusiausvyra prisideda prie prekinio ženklo sėkmės.Jean – Charles Brosseau taip pat nusprendė patenkinti vyrų poreikius bei lūkesčius kurdamas vyriškąją aromatų liniją. Vyriškų aromatų kolekcija siūlo aukštos kokybės, klasikinių aromatų, kuriuos užuodus lengva pasakyti „man patinka „ arba „man nepatinka“. Kiekvienas vyras šios kolekcijos įvairovėje ras sau tobulai tinkantį kvapą, atskleidžiantį jo asmenybę. Išbandykite egzotiškus „Atlas Cedar“, klasikinius „Fruit de Bois” ar modernius „Bois d’Orient” aromatus.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grr
2012-06-12 19:51:56
turiu. pirkau Prancuzijoje Dizone.