• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaikų globos namų auklėtinėms padovanotos išleistuvių suknelės  1 

Autorius: Eli.lt
2009-06-04 14:07:00

Vaikų globos namų auklėtinėms padovanotos išleistuvių suknelės
Vakar, birželio 3 dieną, likus mėnesiui iki abitūros egzaminų pabaigos bei iškilmingo išleistuvių vakaro, šešiolika Druskininkų, Paparčių, Pabradės, Trakų ir Vilniaus globos namų auklėtinių abiturienčių Vilniaus klube „Pacha“ pristatė dizainerės Irenos Brusokienės individualiai joms sukurtas išleistuvių sukneles.


Dizainerės teigimu, ši kolekcija išskirtinė tuo, kad kiekviena suknelė siūta pagal individualius merginų pageidavimus, atsižvelgiant į jų stilių bei fizinius duomenis.


„Man svarbiausia, kad merginos su šiomis suknelėmis jaustųsi ypatingai – juk jų gyvenime tai yra pirmasis būtent joms siūtas šventinis drabužis. Todėl kurdama sukneles stengiausi susidraugauti su merginomis, paskatinti jas atsiverti, pasidalinti savo lūkesčiais“, – teigia I. Brusokienė.


Pasak p. Irenos, prieš tris mėnesius pirmą kartą apsilankiusios pas ją namuose, visos šešiolika merginų buvo labai nedrąsios, tačiau kas kartą atvykdamos matuotis siuvamų suknelių, besivaišindamos dizainerės joms iškeptu pyragu ir vartydamos mados žurnalus, po truputį įsidrąsino, atsiskleidė, pasakė dizainerei, kas joms patinka, ko tikisi.


Sukneles I. Brusokienė merginoms pasiuvo iš įvairiose pasaulio šalyse įsigytų medžiagų – kam iš indiško šilko, kam iš aksomo, šifono, gipiūro ar dar kito merginai patikusio ir tikusio audinio. Vis dėlto, pagrindinis merginų pageidavimas buvo, kad dizainerės kuriama suknelė tiktų ne tik išleistuvių, bet ir kitoms progoms.


Merginos neslepia savo dėkingumo p. Irenai, tačiau ji teigia, kad didžiausias atlygis jai – mergaičių pasitikėjimas ir realizuotas noras padėti globos namuose augantiems vaikams. Ji įsitikinusi, kad nuoširdus noras daryti gerą ateina su laiku.


„Jau prieš porą metų aiškiai suvokiau, jog noriu padėti globos namuose augantiems vaikams. Apie tai papasakojau ir savo šeimai, kuri šį mano norą tik palaikė ir padrąsino. Dar tvirčiau pasijutau tuomet, kai susipažinau su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadove p. Rasa, kuri nedelsdama surado globos namus ir jų globojamas pažangiausias abiturientes, kurioms ir sukūriau išleistuvių sukneles“, – sako I. Brusokienė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dizzy
2009-06-06 20:28:09
Labai gražu, bet.... Kaip jaustis toms, kurios negavo tokių dovanų?
Aš paprasčiausiai nedrysčiau taip rinkti, kuri panelė gaus dizainerės suknelę, o kuri ne.