• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pagreitinti plaukų augimą?  8 

Autorius: Inspring.ru
2009-09-17 10:24:00

Kaip pagreitinti plaukų augimą?
Jupiterimages nuotr.
Lėtas plaukų augimas – viena labiausiai paplitusių moterų grožio problemų. Juk taip norisi kuklutį karė pakeisti vilnijančiomis garbanomis iki juosmens, dėl to verta paaukoti išties daug.

Plaukai atspindi bendrą organizmo būklę. Tankūs, žvilgantys plaukai parodo, jog tavo sveikata – puiki.

Ar yra priemonių, leidžiančių paspartinti plaukų augimą? Ar efektyvūs vitaminų ir mineralų papildai? Ir ar tikrai jie padeda plaukams augti sparčiau? Štai atsakymai į šiuos ir kitus su plaukų grožiu susijusius klausimus.

Kodėl plaukai ima augti lėčiau?

Viena iš pagrindinių sulėtėjusio plaukų augimo priežasčių – organizmo nepajėgumas aprūpinti galvos odą maistingosiomis medžiagomis, būtinomis normaliam plaukų augimui. Tokiu atveju folikulai tampa pasyvūs, jie tarsi ilsisi, nors kuo puikiausiai išlaiko savo funkcijas.

Kai į folikulą patenka reikalingos maistinės medžiagos, prasideda greitas naujo plauko augimas. Vienas efektyviausių kelių pamaitinti folikulą maistingosiomis medžiagomis – per kraują. Geriant įvairius vitaminus ir maisto papildus, jų maistingąsias medžiagas kraujas išnešioja po visą organizmą, jos patenka ir į folikulą, todėl plaukai ima augti sparčiau. Plaukams būtini tokie mineralai, kaip kalcis, chromas, varis, jodas, geležis, magnis, manganas, kalis, silicis, selenas, siera, cinkas.

Plaukus taip pat teigiamai veikia įvairūs aliejai, kadangi juose daug organizmui būtinų rūgščių. Aliejus puikiai įsigeria į galvos odą ir gydo pažeistas plaukų šaknis. Jis stiprina plaukų folikulus, kas savo ruožtu gerina kraujotaką galvos odoje ir stimuliuoja plaukų augimą.

Dažnai plaukų augimas sulėtėja dėl netinkamos jų priežiūros arba sulėtėjusios kraujotakos. Plaukams būtina gauti reikiamą kiekį vitaminų ir aminorūgščių. Deja, paspartėjęs gyvenimo ritmas ne visada palieka laiko tinkamai jų priežiūrai. 88 proc. plauko sudaro proteinai, o jie yra ne kas kita, kaip aminorūgščių grandinės. Labiausiai paplitusi aminorūgštis plaukuose vadinama cistinu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Indre
2009-12-07 14:16:38
dabar kaip tik pasidariau kauke is alyvuogiu, kokoso aliejaus ir ricinos.... bandysiu dabar kas savaite daryti, nes nezinau ar galima du kartus i savaite.
Galva plaunu su eldon sampunu, JIs su juros dumbliais. Pirmus plovimus jis man labai patiko ar dabar taip patinka nezinau, bet siaip geras.
gabi
2009-11-29 20:53:33
Pirkit pantogar.Brangus,taciau su geru efektu :)
Ingrida
2009-10-30 11:48:51
Manau čia daug ką rasite www.girmida.com