• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Puikūs plaukai – kas trukdo tokius turėti?  1 

Autorius: Myjane.ru
2010-04-14 11:46:00

Puikūs plaukai – kas trukdo tokius turėti?
Jupiterimages nuotr.
Gražius plaukus turėti įmanoma. Svarbiausia – netrukdykite gamtai ir neniokokite jų pati! Taigi jei jūsų šukuosena vis dar nekelia komplimentų lavinos, veikiausiai darote ką nors ne taip.

Galbūt...

... nepakankamai dažnai lankotės pas kirpėją? Tinkama šukuosena gerokai palengvina gyvenimą. Jau nė nekalbant apie tai, kad gerai parinktas kirpimas, nepriklausomai nuo mados vėjų, leis visada jaustis stilingai. Nuo vieno iki kito kirpimo turėtų praeiti ne daugiau kaip 4-8 savaitės (priklausomai nuo šukuosenos ilgio: 4 savaitės – visai trumpam kirpimui ir 8 ilgesniems plaukams). Tiek laiko praėjus bet koks kirpimas ima prarasti savo linijas, formą, dailiai susišukuoti tampa vis sunkiau. Taigi nepamirškite reguliariai lankytis pas kripėją!

... formuojate iš karto visus plaukus? Ne veltui grožio salone besidarbuojančios kirpėjos, kad ir kokią šukuoseną kurtų, visų pirma plaukus suskirsto atskiromis sruogomis. Tai leidžia atidžiau pasirūpinti visais plaukais. Jei namuose bandote dailiai sudėlioti iš karto visus plaukus, nenuostabu, kad dalis jų taip ir liks kristi bet kaip – nepasieksite apatinio jų sluoksnio arba pamiršite šonus. Rezultatas – nei šiokia nei tokia šukuosena. Džiovindama plaukus fenu ar dažydama juos namų sąlygomis iš pradžių perskirkite 3 horizontalias linijas ir pradėkite darbuotis ties kiekvienu sluoksniu iš eilės, pradedant nuo apatinio. Jei reikia staigiai sutvarkyti plaukus, o laiko katastrofiškai trūksta – idealiai sutvarkykite viršutinį sluoksnį ir šiek tiek paformuokite vidurinįjį.

... pamirštate šaknis? Tai svarbu ne tik kalbant apie plaukų dažymą. Dauguma moterų, formuodamos šukuoseną fenu ar į pagalbą pasitelkusios kosmetines priemones, pradeda nuo pakaušio arba kirpčiukų. Tuo tarpu jei visų pirma skirtumėte dėmesio plaukams ties šaknimis, pavyktų kur kas geriau šukuoseną papurenti, o plaukų galiukai, paprastai linkę sausėti ir skilinėti, taptų sveikesni išvengę bereikalingos cheminių priemonių ir karšto oro atakos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
a
2010-04-18 13:12:57
svarbu nedeti labai dau g nesamoniu ant plauku , anksciau dedavau visokius aliejukus, kremukus, kondicionierius ir plaukai buvo nualinti, daba r dedu tik smpuna ir kon dicionieriu ir plaukai labai gra zus .