• Meilė ir seksas
 • Grožis ir stilius
 • Sveikata ir dieta
 • Nėštumas ir vaikai
 • Namai ir maistas
 • Gyvenimo būdas
 • Žvaigždės
 • Pramogos
 • Naujienos
 • Konkursai

Skilinėja plaukų galiukai! Ką daryti?  1 

Autorius: Eli.lt
2013-09-20 15:27:00


Skilinėjančių galiukų gydymas namų sąlygomis


Kad grąžintum plaukams sveikatą ir puikią išvaizdą, teks sumažinti išorinių kenksmingų veiksnių įtaką. Mes jau minėjome, kad plaukams kenkia aukšta temperatūra, cheminės medžiagos ir kietas vanduo. Toliau reikia išsirinkti priemones, kuriomis atkursi plaukus – mūsų dienomis netrūksta tokių, kurios gydo, turi daug vitaminų, apgaubia plauką apsaugine plėvele ir suglaudžia žvynelius. Tokiu poveikiu pasižymi chna – galima naudoti bespalvę arba klasikinę raudoną (tai priklauso nuo tavo plaukų spalvos). Plaukų būklę pastebimai pagerina ir naminės priemonės, įvairios plaukų kaukės. Rekomenduojama jas daryti kartą per savaitę, pagal tą patį receptą – ne daugiau kaip tris kartus iš eilės. Ir, žinoma, dieta... Subalansuok savo mitybą, pasirūpink, kad netrūktų vitaminų A, C ir E, vartok mažiau angliavandenių ir daugiau vaisių.


Atskirai reikėtų paminėti ir specialų metodą – plaukų kirpimą karštomis žirklėmis. Žirklės, įkaitintos iki 60–80 laipsnių, užlydo jų galiukus, neleidžia šiauštis ir skilinėti. Dauguma didesnių grožio salonų teikia šią paslaugą už visai padorią kainą.


Jeigu visos išvardintos priemonės per mėnesį nepadeda pagerinti plaukų būklės, vertėtų kreiptis į gydytoją ir su juo pasikonsultuoti. Jis padės nustatyti tikslią ligos priežastį ir paskirs atitinkamą gydymą.


Profilaktika


Kad galutinai susidorotum su plaukų galiukų skilinėjimo problema ir ji daugiau nebepasikartotų, reikia reguliariai ir tinkamai rūpintis savo plaukais. Atkreipk dėmesį į šiuos punktus:

 • Galvą plauk tik tada, kai to iš tikrųjų reikia, ir tik šampūnu, kuris tau idealiai tinka;
 • Nepamiršk naudoti kondicionieriaus, po galvos plovimo išskalauti plaukus (pavyzdžiui, citrinos sultimis arba obuolių actu parūgštintu vandeniu, įvairiais žolelių nuovirais ir arbatomis);
 • Labai atsargiai šukuok plaukus. Patartina naudoti medines arba pagamintas iš ebonito šukas, šerių šepetį, kuris padės pašalinti plaukų nešvarumus ir tolygiai per visą ilgį paskirstys riebalus;
 • Gali paglostyti plaukus šilkine skepetaite – tai padės suglausti žvynelius;
 • Stenkis nenaudoti plaukų džiovintuvo ir kitų panašių prietaisų – kartą ar du plaukai gali atrodyti tiesiog nuostabiai, tačiau kai išryškės pasekmės, maža nepasirodys;
 • Plaukų dažų ir kitokios chemijos negalima naudoti dažniau nei kartą ar du per mėnesį. Visada rinkdamasi priemonę pasikonsultuok su specialistu, dažniau lankykis grožio salone. Gal tau tai atrodys brangu, bet patikėk – atsieis daug pigiau, negu ilgai ir nuobodžiai stengiantis atkurti plaukus.

BuvęsPuslapis 2 iš 2


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:47:47

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!