• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madingas manikiūras rudeniui

Autorius: pagal Passion.ru
2011-10-11 10:47:00

Pristatydami savo kolekcijas ant podiumo, dizaineriai nepraleidžia pro akis nė menkiausios smulkmenos. Manikiūras – kaip tik viena tokių detalių, kurių ignoruoti nevalia. Jis tampa savotišku aksesuaru, neretai papildančiu rūbo idėją.

Kiekvienas sezonas turi savas tendencijas, koks nagų lakas nuguls ant nagų. Nagų spalva, dizainas, forma – visi šie elementai yra nepaprastai reikšmingi kuriant savitą ir originalų stilių.

Šio sezono nagų lakų spalvų paletė plati, suteikia daug pasirinkimo galimybių: chaki, vyno spalvos, violetinė, švelni rausva, oranžinė, smėlio...

Militaristinis stilius: chakiChaki spalvos nagų lakas – bene karščiausia sezono naujiena. Chaki apima atspalvius nuo purvinai gelsvo iki rudai žalio, jam priklauso ir alyvuogių, garstyčių spalvos. Tik jei pagrindinė chaki spalvos rūbų funkcija – maskuoti, manikiūru siekiama atvirkščio efekto: pritraukti dėmesį. Tokia spalva ant nagų atrodo neįprastai ir stilingai.

Chaki – tvirto charakterio spalva, ji ragina nesidrovėti ir parodyti savo stiprybę ten, kur jos reikia.

Karališka violetinė

Levandų, baklažanų, žibuoklių, ametisto, sodri indigo – štai stilingiausių, madingiausių ir bene efektingiausių nagų lakų paletė. Violetinė spalva tradiciškai laikoma karališka – juk prieš keletą šimtmečių tik kilmingieji galėjo sau leisti dėvėti rūbus, dažytus prabangiu purpuru. Šie dažai buvo itin brangūs.

Pasak psichologų, tokią spalvą mielai renkasi ekscentriškos prigimties, išskirtiniais gabumais apdovanoti žmonės. Jei tu – viena iš jų, atkreipk dėmesį į violetinį nagų laką. Gali jį naudoti vietoje juodo – atrodysi ne taip niūriai ir grėsmingai, bet vis dar įdomiai ir neįprastai.Švelniai violetinių atspalvių lakai puikiai tiks prie moteriškų, romantiško stiliaus rūbų tiek vakarui, tiek dienai. Sodresni baklažanų tonai derinami prie griežtų švarko ir kelinių kostiumėlių ar tiesaus silueto biuro suknelės. Beje, psichologai pastebėjo, kad violetinę spalvą noriai renkasi vadovaujančias pozicijas užimančios moterys.

Metalinis žvilgesys vakarėliams

Futuristiškas metalinis žvilgesys – viena iš sezono dominančių. Metalo blizgesiu žėrinčio lako atspalviai gali būti patys įvairiausi: sidabro, bronzos, aukso, mėlyni, žali, kvarco... Svarbiausia – jie turi savyje turėti metalui būdingą blizgesį. Metaliko lakas naudojamas netgi prancūziškam manikiūrui: nago pagrindas nulakuojamas juodu laku, o galiukas – sidabriniu. Taip pat elegantiškai atrodo kvarco raudonio ir aukso spalvų derinys.Metalo žvilgesys tiks dažnoms triukšmingų vakarėlių ir renginių lankytojoms – toms, kurioms sutemus diena tik prasideda.

Prabangi bordo

Raudonojo vyno atspalviai ant tavo nagų padės praskaidrinti niūrų rudenį. Ši aristokratiška spalva pavadinta Bordo krašto vynų garbei ir neišvengiamai siejami su statusu ir valdžia.

Tai lemtingos moters spalva, įkūnijanti aistrą ir viliones. Pasak psichologų, bordo spalvą dažnai renkasi žmonės, kurie ką tik įveikė kokią nors sudėtingą gyvenimišką situaciją. Tai kilnių ir brandžių asmenybių spalva.Bordo spalvos manikiūras itin tinka prie retro, vintažinio stiliaus rūbų. Beje, ir įsidėmėkite: bordo, kaip ir kiti ryškūs, tamsūs lakai, dailiau dera prie trumpų nagų.

Nude: spalvos nebuvimo imitacija

Kūno, smėlinė, šviesiai ruda ar rusvai rausva spalva mados žinovų vadinama „nude“, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia „apnuoginta, nepridengta“. Tokia spalva puikiai dera prie odos spalvos nepaisant to, ar esi saulės nugairinta, ar aristokratiškai blyški.Jei nori, kad manikiūras vis dėlto išsiskirtų ir trauktų dėmesį, neutralia spalva nulakuoto lako galiuką nutepk tamsesniu atspalviu, imituodama prancūzišką manikiūrą.

Beje, tokios spalvos lakas vizualiai pailgina trumpus pirštus.  Jis universalus, tinka visiems įvaizdžiams.

Oranžinė spalva prieš rudeninę depresiją

Nors pavasaris ir vasara jau – praeityje, tai dar nereiškia, kad turėtum atsisakyti šiltų, ryškių spalvų. Visi galimi oranžinės spalvos atspalviai rudeniui – kaip tik. Oranžinis nagų lakas derinamas su oranžinių tonų turinčiu lūpdažiu. Beje, oranžinis lakas taip pat labiau tinka trumpiems, o ne ilgiems nagams.Ši spalva tau ypač tiks jei gebi pasikelti sau nuotaiką vien žvilgtelėjusi į savo pirštų galiukus. Oranžinė – labai energinga spalva. Ji įkūnija jaunystę ir gyvenimo džiaugsmą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus