• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stiliaus patarėjas: ką rengtis į pasimatymą?

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-08 14:00:00

Nesąžininga, kad meilės diena būna tik kartą metuose! Jei mylime, turime mylėti visada ir visai nesvarbu ar tai Švento Valentino diena ar darganoto rudens pradžia. Juk svarbiausia - meilė širdyje.

Norėdamos sugundyti Jums brangų žmogų, svajodamos, kad jis netektų proto ir lyg pakvaišęs Jus pamiltų ir imtų Jūsų geisti, turėtumėte į pasimatymus rinktis atitinkamus drabužius.

Nuodėmingai seksuali suknelė, o po ja gundantis apatinis trikotažas priblokš kiekvieną. O ką jau kalbėti apie gerus kvepalus ir vėrinį, kuris apsiveja Jūsų kaklą ir liečia slapčiausias vietas.

Tad norėdamos pasimatymo metu atrodyti pritrenkiamai, paklausykite mūsų patarimo ir pasinaudokite siūlomais derinukais!

Pasimatymas... po darbo. Gyvenimo kiaulystės dėsnis yra aiškus: geriausi pasimatymai įvyksta tada, kai mažiausiai to tikimės, tad labai įmanomas variantas, kad Jums išgerti kokteilį gali pasiūlyti pasibaigus Jūsų darbo dienai. Tad stenkitės į darbą rengtis taip, kad Jūsų pasirenkami drabužiai nesukeltų problemų išsiruošus į pasimatymą iškart po darbo. Puikiai tiks pieštuko formos suknelė su švarkeliu dienos metu ir be jo - vakare. Bateliai su maža pakulne nenuvargins Jūsų kojų darbo metu, tačiau elegantiškai atrodys ir vakare. Rinkitės universalius aksesuarus: visiems gyvenimo atvejams puikiai atrodys perlai!
 
Pasimatymas... restorane. Jus pakvietė vakarą praleisti ištaigingame restorane? Nepasikuklinkite ir pasipuoškite gražiausiais drabužiais! Juk ne kiekvieną dieną lankotės ištaigingose vietose. Nuodėmingai trumpa suknutė ir viliokiški aukštakulniai atitirpdys net ir ledinę širdį. Prie prabangios suknelės nepadauginkite aksesuarų, nes atrodysite nestilingai.
 
 
Pasimatymas... lovoje. Jūsų vyras dirba viršvalandžius ir grįš tik po kelių valandų, o tuo tarpu Jūs jau namuose? Surenkite vakarą, kurio nepamiršite nei Jūs, nei Jūsų brangiausias. Svarbiausias atributas - seksualus, atviras, nėriniuotas, geidulingos spalvos koketiškas apatinis trikotažas! Ir, žinoma, raudoni bateliai! Prognozė: jei vyrą pasitiksite prie durų tik su apatiniu trikotažu bei aukštakulniais - vakaras bus tobulas.
 
Pasimatymas... klube. Jei Jūsų širdis vis dar laisva - nenusiminkite. Kiekvieną akimirką gali atsirasti žmogus, kuris pamils Jūsų grožį bei išskirtinumą! Būtent dėl šios priežasties šėlionėms naktiniame klube drąsiai rinkitės atvirą gundančią suknelę ir disco stiliaus švarkelį. Neatsiejama - Kerės stiliaus aukštakulniai.
 
 
Pirmas pasimatymas. Pirmą kartą einate į pasimatymą? Prieš tai nesate buvusi? Taip, pagaliau sulaukėte gražuolio mėlynakio pakvietimo! Tokiu atveju, Jums netiks nei vienas prieš tai išvardytas patarimas - Jums puikiausiai tiks tai, ką patarsime dabar: vidutinio ilgio sijonėlis, malonaus audinio romantiškas megztukas bei stilingi aulinukai. Nieko iššaukiančio, nieko perdėm seksualaus - juk pirmasis pasimatymas tuo ir žavus, kad jis toks tyras ir nekaltas.
 
 
Meilės meilės meilės!!!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus