• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Svarbiausi išvaizdos elementai

Autorius: Grožio Klubas
2011-04-13 13:00:00

Svarbiausi išvaizdos elementai
123rf.com

Ne kiekviena iš mūsų uždirba milijonus, kad galėtų įsigyti visko, ko tik širdis geidžia. Tačiau yra esminės detalės, kurias mes tiesiog privalome turėti ir nepagailėti šiek tiek pinigų.

1. Džinsai. Jau geriau vieni brangesni, bet geresnės kokybės nei dešimtys pigių. Geri brangūs džinsai tarnaus Jums ilgą laiką ir visuomet atrodys puikiai. Pigūs džinsai greičiau išblunka ir nusinešioja. Kas geriau: turėti vieną porą gerų, kokybiškų džinsų ar keletą prastų ir išblukusių?

2. Seksualus apatinis trikotažas. Dauguma moterų tiesiog negali atsispirti gražiems drabužiams. Ne išimtis ir apatinis trikotažas. Tikras džiaugsmas ne tik Jums pačiai, bet ir mylimojo akiai. Todėl patartina turėti savo apatinio trikotažo garderobe ne tik juodos ir baltos spalvos apatinukų, bet ir šiek tiek įvairesnių, raštuotų ir neriniuotų, apatinio trikotažo komplektų. Viskas vardan Jūsų seksualumo!

3. Aukštakulniai. Šie padės Jums jaustis gražiai, pakylėtai bei pasitempusiai. Be abejo, kulniukas turėtų būtų toks, su kuriuo galėtumėte paeiti, todėl nepersistenkite su pernelyg aukštais ir Jums netinkančiais aukštakulniais. Ir, žinoma, rinkitės tik geros kokybės batus, kurie būtų patvarūs ir puikiai atrodytų. Kaip bebūtų, tačiau geriau kokybė nei kiekybė.

4. Laikrodis. Esminė stiliaus detalė, kuri iš dalies atskleidžia Jūsų statusą, todėl kokybišką laikrodį turėti tikrai vertėtų. Puiku, jei galite sau leisti įsigyti ir ne vieną gerą laikrodį, tačiau užteks ir vieno gero bei universalaus, kuris puikiai tiks tiek prie klasikinės išvaizdos drabužių, tiek prie džinsų ir marškinėlių.

5. Rankinė. Užteks ir vienos geros kokybės rankinės. Nebūtina kiekvieną sezoną pirkti vis naują rankinę. Todėl išsirinkite tvirtą, Jums patinkančią ir ilgalaikę rankinę, kuri taip pat būtų universali bei praktiška. Svarbu paminėti ir tai, kad batai nebūtinai turi derėti prie rankinės. Dėl šios priežasties Jums visai nereikia kiekvieną kartą nusipirkus naujus batus įsigyti ir kitą rankinę. Būkite praktiška!

6. Kvepalai. Ta pati situacija ir su jais. Leiskite sau įsigyti gerus kvepalus ir kvepintis jais ilgą laiką. Geros kokybės kvepalai ilgiau išsilaiko, todėl nereikės kvepintis kelis kartus į dieną. Geras kvapas yra itin svarbu.

Jums visai nereikia šimto niekučių, kad puikiai jaustumėtės ir atrodytumėte, užteks kelių esminių elementųir, žinoma, pasitikėjimo savimi!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus