• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į vakarėlį tobulu makiažu už kokteilio kainą?

Autorius: Makeup2go.lt
2012-05-04 13:48:00

Kovo 24 d., Vilniuje, prekybos centre „Gedimino 9“ duris atvėrusieji pirmieji Lietuvoje greito makiažo namai „ Make up 2 go“ vis labiau lyginami su pasisėdėjimo prieš vakarėlį vieta. Tai analogų Lietuvoje neturinti paslauga – profesionalus makiažas per penkiolika minučių už ypač nedidelę kainą.
„Make up 2 go“ įkūrėjos Indrės Eskytės teigimu, greito makiažo namai užpildo tuščią nišą laisvalaikio paslaugų sektoriuje ir suteikia merginoms galimybę naudotis profesionalaus visažisto paslaugomis prieš vakarėlius už ypač nedidelę kainą.


„Make up 2 go" savaitgaliniuose makiažo namuose profesionalių visažistų paslaugos kainuoja iki 39 Lt – tiek Vilniuje kainuoja geras kokteilis. Tuo tarpu analogiška paslauga kainuoja nuo 100 iki 150 Lt. Kone tris kartus mažesnes kainas lemia minimalus antkainis ir paslaugos greitis – procedūra trunka ne daugiau nei 15-20 minučių, taip pat vienu metu kelios grimerės grimuoja keletą merginų. „Greito makiažo“ namai dirba tik savaitgaliais nuo 16 iki 21 val.

Šis paslaugos modelis paimtas iš mados pasaulio užkulisių ir pritaikytas vartojimui, kuomet vienu metu patalpoje grimuojami keli modeliai, ir orientuotas į stilingas merginas. Makiažą daro diplomuotos preofesionalės, dirbančios su TV projektais, o naudojama kosmetika – „Make Up For Ever“, kuri tinka net ir alergiškoms merginoms.

Pasak įkūrėjos, makiažo namai jau tampa savotiška „pre-party“ vieta, nes papildomai merginos gauna gerą nuotaiką, mažus pasiplepėjimus „tarp mūsų mergaičių“ su vaišinamo vyno taure rankoje. Tai pat grimerės mielai pasidalina patirtimi, sukaupta televizijos projektuose, fotosesijose, mados renginiuose ir pažeria individualių patarimų. Klientėms patinka, jog „Make Up 2 go” makiažo namai nėra panašūs į grožio saloną, tai – laisvos atmosferos vieta.

Mėnesio sukaktuvių proga „Make Up 2 go“ namuose pradės veikti mini fotostudija: po makiažo procedūros merginas fotografuos fotografė ir dovanos nuotraukas. Taigi į šio „kokteilio“ kainą įskaičiuotas ne tik profesionalus makiažas, vynas, nuotaika, bet ir fotosesija.

Greito makiažo namų įkūrėjai tikisi, kad merginoms ir moterims, besiruošiančioms linksmybėms, užsukti į makiažo namus taps neatsiejamu savaitgalio įpročiu, kurį noriai priima ne viena Vilniaus mergina.

Daugiau informacijos: www.makeup2go.lt.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus