• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nuostabus antakių linkis

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2012-07-28 09:30:00

nuostabus antakių linkis
 Antakiai – labai svarbi žmogaus veido dalis. Nuo senų laikų žmogui antakiai buvo apsauga nuo tekančio prakaito, kad šis neužlašėtų ant akių, taip pat nuo lietaus lašų. Kuo jie būdavo tankesni, tuo geriau susidorodavo su šia savo užduotimi. Taip pat antakiai labai gerai atspindi žmogaus emocijas: nuostabą, rūstumą, pyktį, džiaugsmą.

Nuostabus antakių linkis


Šiuo metu daugiau dėmesio skiriama estetinei antakių funkcijai, kuri taip pat yra be galo svarbi – ne ką mažiau nei akys ar lūpos, todėl kad gali tapti tikra veido puošmena. Antakiai, kaip ir šukuosenos, turi savo madas, kurios pastoviai keičiasi: nuo storų linijų iki plonyčių siūlelių. Laimei, šiuo metu mada yra demokratiškesnė ir leidžiamos bet kokios formos, ilgis ir antakių storumas. Svarbiausiai, kad jie harmoningai derėtų su kitais veido bruožais.

Ideali forma

Natūralumas tegul lieka natūralumu, tačiau yra atvejų, kai tvarkyti antakių formą tiesiog būtina, tarkim, jie yra per tankūs ir suteikia veidui niūrumo. O būna, kad antakiai auga kaip krūmeliai, veliasi, todėl suteikia veidui liūdna ir netvarkingą formą. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į specialistą, kad jis parinktų jums tinkamą antakių formą ir delikačiai pakoreguotų tai, ką jums padovanojo gamta.

Jei vis dėl to nusprendėte veikti savarankiškai, įsisavinkite keletą svarbių momentų: gerai pagalvokite, prieš imatės pinceto, juk kiekvienas veidas yra unikalus, ir gali būti, kad antakių formos nereikia keisti radikaliai, vaikantis mados tendencijų.

Besiruošdama keisti antakių formą, išanalizuokite, kaip jie derės su jūsų veido, akių ir lūpų forma. Žinoma, yra ir bendro rekomendacijos:

- Ryškūs veido bruožai dera su ryškiais ir tankiais antakiais, o smulkūs veido bruožai dera su „lengvais“ antakiais, kurie nėra tokie tankūs.

- Apvalios formos antakiai suminkština veido išraišką, suteikdami apvalumą ir leidžia sušvelninti aštrius bruožus.

- Laužtiniai antakiai atkreipia dėmesį į viršutinę veido dalį, optiškai sumažindami apvalaus arba rombo formų veidą, suteikia veidui ryžtingumo ir jaunystės.

- Išlenkti antakiai yra efektyvūs, suteikia pasitikėjimo jausmą, taip pat seksualumą, idealiai tinka kvadratinio ar apvalaus veido tipams.

- Tiesūs antakiai tinka moterims su pailginta veido forma, nes veidas atrodo trumpesnis ir ovalus.

- Platūs antakiai optiškai didina akis, ypač jei atstumas tarp antakių bus padidintas.

Gražūs ir prižiūrėti antakiai – pakankamai ilgi, išraiškingi, šiek tiek pakelti ir turi tikslią formą. Kad nustatytumėte jums reikiamą antakių formą, pasinaudokite trijų taškų sistema:

1 taškas – mintyse praveskite liniją (galite ir pridėti pieštuką) nuo šnervės vertikaliai į viršų iki antakio lanko – tai turi būti antakio pradžia ir pati plačiausio jo dalis.

2 taškas – ten, kur susikerta linija einanti nuo šnervės iki išorinės akies rainelės dalies – tai viršutinis antakio taškas, aukščiausias linkio taškas. Nuo šio taško antakis turi siaurėti.

3 taškas – linija eina nuo šnervės link akies išorinio krašto ir susitinka antakio liniją – štai čia turi antakis pasibaigti.

Patikrinkite tai prieš veidrodį, ir nors jūsų antakiai nėra idealios formos, neskubėkite jų taisyti: galbūt tokia neteisinga forma tinka jums?

Patarimas. Prieš kardinaliai keisdamos savo antakius, paeksperimentuokite naudodamos baltą ir tamsų pieštuką. Užspalvinkite balta spalva plaukelius, kuriuos ruošiatės pašalinti, o tamsiu nupieškite formą, kurią ruošiatės suteikti antakiams. Jei rezultatas jus tenkina, tuomet galite imtis ir pinceto.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus