• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Vilniuje - pirmieji Lietuvoje „greito makiažo“ namai
Autorius: Erika Giedraitytė
2012-03-29 17:00:00

Vilniuje, prekybos centre Gedimino 9 , duris atvėrė pirmieji Lietuvoje „greito makiažo“ namai – „Make up 2 go“. Šis, iš mados užkulisių skolintas ir vartojimui pritaikytas modelis – naujiena Lietuvoje.

„Make up2 go” paslaugos principas – profesionalus makiažas per 15 min. atliekamas prieš vakarėlį, renginį ar kitą svarbų įvykį, už labai mažą kainą. Paslauga teikiama tik savaitgaliais ir tik griežtai nustatytomis valandomis – nuo 16 val. iki 21 val. 

„Make up2 go” įkūrėjos Indrės Eskytės teigimu, makiažo namuose dirbs tik profesionalūs visažistai, makiažus darantys populiariuose televizijų projektuose, mados renginiuose, fotosesijose . Vienu metu bus grimuojama iki 5 merginų .

„Visos „Make Up 2 go” paslaugų kain os – iki 39 Lt. Jei kliens pageidaus tik švytinčios odos, sumodeliuoto veido ir paslėptų trūkumų  – pakaks ir 10 litų. Papildomai merginos gauna – nuotaiką ir mažus pasiplepėjimus su taure rankoje bei kelis patarimus kas joms tinka, o kas ne. Klientės bus vaišinamos gėrimais,“- sako I. Eskytė. 

Tikimasi, kad merginoms ir moterims, besiruošiančioms linksmybėms, užsukti į makiažo namus taps neatsiejamu savaitgalio įpročiu . Čia jos galės pasi jausti, kaip modeliai prieš mados linijos pristatymą, kuomet vienoje patalpoje grimuojamos kelios manekenės prieš svarbų išėjimą ant scenos

Netrukus „greito makiažo” paslauga moterys galės naudotis ir didžiuosiuose Lietuvos naktiniuose klubuose. Jau gegužę „greito makiažo“ namus ketinama atidaryti Kaune ir Klaipėd oje. 


Tyrimų duomenimis, profesionalaus grimerio paslaugomis Lietuvoje moterys naudojasi tik ypatingomis progomis – dažniausiai, vestuvių. Tik 5 proc. lietuvių moterų naudojasi profesionalaus visažisto paslaugomis eidamos i gimtadienį ar naktinį klubą, nes joms patinka atrodyti estetiskai, skoningai ir išskirtinai patraukliai. Dauguma apklausos respondenčių į klausimą, kodėl makiažą prieš vakarelį darosi pačios, nurodė per aukštas profesionalių grimerių paslaugų kainas. 80 proc.  iš jų teigė, kad kreiptųsi į visažistus , jei būtų galimybė tai padaryti už bent perpus mažesnę kainą. 

Profesionalaus visažisto paslaugos Vilniuje įprastai svyruojanuo 100 Lt iki 150 Lt .
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus