• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Didysis mados horoskopas rudeniui

Autorius: Moters Savaitė
2011-10-05 13:20:00

Didysis mados horoskopas rudeniui
123rf.com

Avinas

Prigimtinė elegancija ir ryžtingumas įpareigoja Aviną rinktis ryškų, individualų stilių. Šio ženklo atstovės nebijo derinti skirtingų mados tendencijų ir eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Avino maksimalizmas skatina siekti aplinkinių dėmesio įvairiausiais būdais, o lengviausias iš jų – žinoma, apranga. Avino moterys mėgsta pabrėžti figūros linijas prigludusio silueto drabužiais, taip pat ryškiais aksesuarais – diržais, rankinėmis ir kt.

Rekomenduojamos spalvos: raudona, juoda, ruda, ochros, aukso.

Jautis

Jaučiai moka save parodyti iš geriausių pusių, net jei jų finansinės galimybės ribotos. Paslaptis paprasta; šio ženklo moterys renkasi verčiau turėti mažiau, bet geresnių rūbų, nei prigrūsti savo spintą vienadienių niekučių. O jei tik gali sau leisti – susikuria išties pavydėtiną garderobą, kur karaliauja prabangūs audiniai, gilios iškirptės, klasikinio kirpimo švarkai, romantiškos suknelės. Jaučio ženklo moterys kaip niekas kitas geba pabrėžti savo figūros privalumus, dievina brangius aksesuarus ir retai kada susigundo bižuterija.

Rekomenduojamos spalvos: žalia, ruda, turkio, rausva, gėlėti raštai.

Dvyniai

Astrologai tikina, kad Dvynių rūbų spintos – didesnės nei kitų Zodiako ženklų. Jei jums sunku tuo patikėti – tik žvilgtelėkite, kaip meistriškai Dvyniai žongliruoja savo stiliumi ir įvaizdžiu, keičia jį pagal sezoną, paros laiką ir savo nuotaiką.  Kaip tik pastaroji ir daro didžiausią įtaką Dvynių išvaizdai. Ne tik todėl, kad Dvyniai derina rūbus prie savo akimirkos užgaidų, bet ir todėl, kad dažniau nei bet kas kitas pasiduoda impulsui įsigyti ką nors naujo. Įsigytas rūbas greitai nusibosta, ir tai – jau svari priežastis eiti pirkti naują. Iš esmės Dvynių stilių galima pavadinti neutraliu, o tarp jų mėgstamiausių daiktų – sportiniai bateliai, džinsai, marškinėliai, lengva striukė, šalikėlis.

Rekomenduojamos spalvos: žalia, turkio, žydra, sidabrinė.

Vėžys

Praktiškieji Vėžiai retai kada vaikosi permainingų mados vėjų, todėl dažniausiai renkasi laiko patikrintą klasiką. Svarbiausia jiems – audinių natūralumas, rūbo universalumas, komfortas ir, žinoma, nepriekaištinga švara. Vėžiai niekada nepermokės už rūbą vien dėl to, kad šie jiems patiko. Net ir apsipirkdamos per išpardavimus šio ženklo moterys nepameta galvos ir blaiviai pasveria visus už ir prieš.

Rekomenduojamos spalvos: baltos ir juodos deriniai, mėlyna, žalia, smėlio, pilka.

Liūtas

Prabanga – esminis kriterijus, kuriuo vadovaujasi Liūto ženklo moteris eidama apsipirkti. Žinoma, tai matyti ir iš jos garderobo. Liūtai negali pakęsti pigių ir pigiai atrodančių daiktų. Tai aukštosios mados gerbėjos ir vertintojos. Rūbas – neatsiejama jų įvaizdžio dalis. O savo įvaizdžiu jie nuolat siekia pabrėžti valdingumą, solidumą, prabangą. Beje, Liūtai ir patys geba kurti bei diktuoti madas. Taip pat noriai renkasi klasikinį stilių, visame kame demonstruoja nepriekaištingą skonį.

Rekomenduojamos spalvos: auksinė, raudona, geltona, oranžinė.

Mergelė

Idealus Mergelės įvaizdis apjungia dvi sąvokas: praktiškumas ir puikus skonis. Kaip ir likusiuose dalykuose, mergelės ženklo moterys laikosi nuosaikumo ir elegancijos dėsnių. Jos mieliausiai dėvi patogius klasikinius rūbus, niekada nesirinks avangardo, keistų, ekstravagantiškų derinių. Todėl niekas joms neprikiš prasto skonio: šio ženklo moterys vertina kokybę ir stilių. Beje, Mergelės moka meistriškai derinti turimus rūbus ir aksesuarus, todėl retai kada pasiduoda impulsui nusipirkti ką nors neapgalvoto, iškrentančio iš konteksto. Jos nesivaiko garsių vardų ir logotipų, pačios moka atskirti pelus nuo grūdų.

Rekomenduojamos spalvos: tamsiai mėlyna, juoda, balta, raudona, rausva, oranžinė.

Svarstyklės

Jų išvaizda nepriekaištinga – juk Svarstyklės iš prigimties turi puikų skonį, moka iš nieko sukurti šį tą gražaus. Svarstyklės domisi mada, tačiau nesistengia sekti ja aklai, verčiau nusigriebia grietinėlę: prisitaiko žaviausias idėjas, tinkamiausias spalvas ir formas. Svarstyklių stilius apgalvotas iki smulkmenų, todėl jos paprastai nesiskundžia, esą neturi ką apsirengti. Noriai derina prie rūbų daugybę aksesuarų, nevengia bižuterijos – vis tiek žino, kad mokės pigius niekučius pritaikyti taip, jog jie atrodys prabangiai.

Rekomenduojamos spalvos: visi mėlynos atspalviai, turkio, raudona, rausva.

Skorpionas

Skorpionai rengiasi ryškiai – juos traukia sudėtingo kirpimo, išskirtinai dekoruoti rūbai, ekstravagantiškos detalės. Po Skorpiono ženklu gimusios moterys trokšta atrodyti įspūdingai ir nė nesistengia visiems patikti – svarbiausia, kad neliktų jų stiliui abejingų. Jos pasitiki savimi, tad nebijo kritikos strėlių – aplinkinių nuomonė joms nelabai svarbu. Dažnai renkasi masyvius papuošalus, brangenybes, tamsų, niūrų, gotišką stilių.

Rekomenduojamos spalvos: juodos ir raudonos deriniai, balta, auksinė, burgundiško vyno.

Šaulys

Laisvę dievinantys Šauliai renkasi jų fantazijos ir judesių nevaržančius rūbus. Dažniausiai tai – patogi laisvalaikio apranga, patogūs bateliai, talpi rankinė. Nevengia savo rūbuose ir etninių motyvų – juk taip įdomu pritaikyti sau ką nors iš svetimos kultūros, tradicijų. Šio ženklo moterims artimiausias hipiškas stilius, su dalele intrigos ir netikėtumo. Tunikos, platūs šaliai, džinsai – visa tai Šaulius labiausiai žavinti apranga. Jie noriai derina skirtingus audinius, aksesuarus, tačiau itin retai veržiasi prie nugludinto aukštosios mados diktuojamo stiliaus.

Rekomenduojamos spalvos: visi mėlynos atspalviai, raudona, purpurinė, auksinė, apelsininė, Rytų motyvai audiniuose.

Ožiaragis

Didieji konservatoriai Ožiaragiai neįsivaizduojami be klasikinio kostiumėlio. Jų įvaizdis grįstas etiketo ir klasikos kanonais. Mada šio ženklo moteris retai kada domina, jų nesugundys dizainerių išmonė. Ožiaragio spintoje karaliauja klasikinis stilius, lengvai derinamos tarpusavyje, ramios spalvos. Aksesuarų – vos keletas, ir tie patys kuklūs, bet elegantiški. Laisvalaikiu Ožiaragiai linkę rinktis vintažinį stilių, geba puikiai panaudoti senus daiktus taip, kad jie atrodytų kaip nauji. Ypač vertina iš mamos, senelės paveldėtus aksesuarus, juvelyriką.

Rekomenduojamos spalvos: juoda, smėlinė, pilka, žalia, tamsiai mėlyna.

Vandenis

Joks dizaineris nenurodys Vandenio ženklo moteriai, kaip ji turėtų rengtis. Ji pasikliauja išskirtinai tik savo skoniu, taigi ir rengiasi taip, kaip jai atrodo gražiausia. Šios moterys pačios kuria madą ir nesižvalgo, ką vilki kiti. Taip, kartais jų įvaizdis gali šokiruoti. Bet gali tapti ir išskirtiniu, įdomiu, nekasdienišku. Viskas priklauso nuo vidinės Vandniu būsenos, akimirkos impulso. Taigi Vandenio moteris vieną dieną gali pasirinkti ilgą plevenančią romantišką suknelę, o jau kitą nustebinti įsispraudusi į griežtą dalykinį kostiumėlį ir netgi pasirišusi kaklaraištį. Vandeniai vertina originalumą ir rūbuose paslėptą intrigą.

Rekomenduojamos spalvos: juoda, balta, tamsiai mėlyna, violetinė, alyvinė.

Žuvys

Žuvys – tai amžinosios romantikės. Ir šis apibūdinimas neišvengiamai veikia jų aprangos stilių. Moteriškumas, plevenantys audiniai, asimetrija, įmantrus kirpimas, susiliejantys raštai, persidengiančios spalvos – taip, tai rūbai, apie kuriuos svajoja po Žuvų ženklu gimusi moteris. Ji nesivaiko madų, greitai susikuria savitą stilių ir jo vedina kruopščiai iš dalelių dėlioja savo įvaizdį. Žuvims retai kada į akį kris ryškūs, rėksmingi apdarai. Užtai noriai žais iškirptėmis, skeltukais, rūbo ilgiu. Ir niekada nedarys to vulgariai. Tinkamiausi aksesuarai Žuvims – papuošalai, pagaminti iš sidabro, koralų, perlų.

Rekomenduojamos spalvos: žalia, violetinė, švelniai melsva.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus