• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gimusieji Juodojo Vandens Drakono metais

Autorius: Horo.lt
2012-02-06 11:02:00

Gimusieji Juodojo Vandens Drakono metais
123rf nuotr.
Pastarieji Vandens Drakono metai buvo 1952.01.27-1953.02.13, dabartiniai prasidėjo 2012.01.23 ir truks iki 2013.02.10.

Žmogus, gimęs Vandens Drakono metais – jausmingesnis nei kitos stichijos valdomais Drakono metais gimę žmonės. Jis puikiai supranta aplinkinius, moka išklausyti, palaikyti sunkią minutę, domisi aplinkinių problemomis. Tai draugiški žmonės, su kuriais neįtikėtinai malonu ir lengva bendrauti. Jie aiškiai reiškia savo mintis, moka pateikti savo nuomonę taip, kad ją visi suprastų, geba tai padaryti pačiose įvairiausiose situacijose. Šie žmonės moka pralinksminti, ir tai juos suartina su kitais.

Tačiau greta teigiamų bruožų egzistuoja ir ne tokios džiuginančios savybės. Šių Drakonų norai ir troškimai keičiasi greitai, todėl jiems sunku susikoncentruoti ties kuriuo nors vienu ir mobilizuoti jėgas vienam konkrečiam tikslui.

Iš šono gali pasirodyti, kad šiems Drakonams viskas sekasi lengvai, o sėkmė ir gėrybės pačios keliauja jiems į rankas. Bet iš tikrųjų viską jie gyvenime pasiekia atkakliu darbu. Ir kuo labiau stengiasi – tuo daugiau turi.

Šiems žmonėms itin svarbu atrasti pusiausvyrą tarp kūrybinio įkvėpimo ir logiškos darbo pabaigos. Sujungus viską į vieną įgyjama neįtikėtina intuicija bet kurioje veiklos srityje. Tai ir yra Vandens Drakono sėkmės aksioma.

Įgimtas seksualumas ir galinga meilės aura leidžia šiems Drakonams susukti galvą kam tik panorės. Tačiau santuoka iš išskaičiavimo – tikrai ne jiems. Kad rastų laimę šeimoje jiems būtinas partneris, kurį tikrai mylėtų ir kuriam galėtų atsiduoti visa širdimi ir siela.

Drakonas-Avinas. Tai – savotiškas superdrakonas, pasitikintis savimi, sumanus, turintis geležinius nervus. Tiesa, net ir turėdamas šias savybes kartais gali pasirodyti esąs vėjo pamušalu. Nieko baisaus, tai – išties apgaulingas įspūdis. Tokio žmogaus asmenybę gali simbolizuoti ryškus fakelas, rodantis kelią kitiems žmonėms. Jis gali kelti į kovą mases, įkvėpti ir užkrėsti savo entuziazmu. Tai žmogus, kuris vadovaujasi principu „viskas arba nieko“. Jis valdingas, pasitikintis savimi, drąsus iki beprotybės ir pasirengęs kovoti su visais, kurie kėsinasi į jo teises arba menkina jo orumą – šiuo atveju Drakonas gali būti išties baisus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus