• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Karjera pagal Zodiako ženklą

Autorius: Eli.lt
2016-01-30 11:00:00

Karjera pagal Zodiako ženklą
Darbe praleidžiame didžiąją dienos dalį, tad labai svarbu, kad jis teiktų ne tik finansinį saugumą, bet ir moralinį pasitenkinimą. Suprantama, kad tinkamos karjeros pasirinkimas - svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Darbo pobūdis turėtų sutapti su žmogaus poreikiais, polinkiais, jo vidinėmis savybėmis ir būdo bruožais, kuriuos puikiai apibrėžia Zodiako ženklas.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Astrologai teigia, kad Avinas yra jauniausias iš visų Zodiako ženklų. Šie žmonės yra stiprūs, entuziastingi, linkę rungtyniauti, turi tvirtą valią. Jiems puikiai sekasi dirbti darbus, kurie vertinami pagal pasiektą rezultatą, kuomet mokami papildomi komisiniai ar premijos už pergalę. Tai drąsūs, net nutrūktgalviški žmonės, kuriems labai svarbu būti pastebėtiems įvertintiems. Avinai taip pat yra draugiški, mėgsta bendrauti, dievina naujas pažintis.  
Tinkamiausia profesija: verslininkas, sportininkas, kariškis, didelių renginių organizatorius, prodiuseris.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaučiai - bene stabiliausi Zodiako atstovai. Šie žmonės labai darbštūs, linkę tikslo siekti lėtai, nelipant per galvas, jie jaučia vidinį pasitenkinimą įdėdami daug pastangų. Jaučiai linkę pasirinkti finansinį gerbūvį garantuojančius, ramius, pernelyg nekintančius, „tradicinius“ darbus. Jiems taip svarbu rinktis tokią profesiją, kuri būtų palankiai vertinama šeimos narių, giminaičių, visuomenės. Tai patikimi komandos nariai, kurie taip pat gali (nors įprastai to nemėgsta ir šį sprendimą priima nenoriai) tapti mylimais vedėjais.
Tinkamiausia profesija: teisininkas, dėstytojas, ekonomistas, buhalteris, programuotojas.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Dvyniai jaučiasi laimingi, kuomet jiems netrūksta įvairių užduočių ir pakanka intelektualinių iššūkių. Astrologų teigimu, Dvyniai yra tarsi sudaryti iš dviejų žmonių, tad jie nesunkiai pakelia didžiulį krūvį, lengvai susidoroja su pakankamai skirtingomis atsakomybėmis, gali dirbti keletą darbų vienu metu. Šio ženklo atstojai jaučiasi nelaimingi dirbdami pasikartojančius, monotoniškus, ramius darbus, o štai įtampa jiems suteikia postūmį ir papildomų jėgų. Dvyniai gerai jaučiasi keliaudami, galėdami priimti originalius, kūrybiškus sprendimus, o ne laikytis iš anksto nustatytų taisyklių.
Tinkamiausia profesija: architektas, gelbėtojas, greitosios medicinos pagalbos medikas, brokeris.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus