• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Krepšinio sirgaliaus horoskopas

Autorius: Eli.lt
2011-09-14 11:24:00

Krepšinio sirgaliaus horoskopas
Dreamstime nuotr.
Šiandien mūsų krepšininkų laukia dar viena kova. O mūsų – keletas įtampos valandų sporto tribūnose, baruose, miestų aikštėse, prie lauko ekranų arba namuose, ant senos geros sofos. Kaip už saviškius serga skirtingi Zodiako ženklai?

Avinas. Tai – tikras sirgalių lyderis. Jis aktyviai palaiko komandą, turi tvirtą ir nepakeičiamą nuomonę ir apie K.Kemzūros (beje, taip pat gimusio po Avino ženklu) vadovavimo stilių, ir apie asmenines kiekvieno krepšininko savybes. Jei jis pasakė, kad į aikštę reikia išleisti Mantą Kalnietį, o ne Šarūną Jasikevičių – tai ir kartos tai kaip mantrą tol, kol treneris pagaliau taip ir padarys. O jei laiku nesuskubs – žinoma, pats kaltas. Juk toks autoritetas anapus ekrano jam patarinėjo!

Jautis. Komfortą mėgstantis Jautis sirgs patogiai: arba VIP tribūnoje, arba pačiame geriausiame bare. Na, arba savo namuose, pasidėjęs šalia jaukų dubenį skanėstų (beje, saldumynų jam per rungtynes geriau nesiūlyti – labiau tiks vytintos dešrelės ar keptos traškios bulvytės). Tiesa, jis jau iš anksto turi savo nuomonę, kaip komanda žais, ir net jei jo prognozės neišsipildys – laikys tai keistu atsitiktinumu, o ne savo aiškiaregystės klaida.

Dvyniai. Jei jau sirgti – tai visu būriu. Ar lietūs, ar vėjai, ar kepinanti saulė – Dvyniai bus ten, kur smagiausia ir triukšmingiausia kompanija. Už savo komandą jie serga visa siela. Net Lietuvai pralaimint Ispanams dvidešimčia taškų jie vis dar tikėjo laiminga pabaiga – juk tokia įmanoma ne tik pasakose, bet ir krepšinyje, tiesa? Beje, pirmąją Dvynių ženklo dieną, gegužės 21, gimė ir Tomas Balaišis Sėkla, be kurio barzdos ir būgno sirgalių tribūnose mūsų krepšinis toks pat neįsivaizduojamas, kaip ir be kamuolio aikštėje.

Vėžys. Tai sirgalius, kurį retai kada pamatysi viešumoje. Vėliavėlės ant automobilio veidrodėlių ir langų, trispalviais dryžiais dažyti skruostai – ne, visa tai ne jam. Ir visai kas kita atsisėdus namuose prie televizoriaus, be triukšmingos kompanijos, stebėti varžybas, analizuoti komandų pasirinktą taktiką ir derinius, gėrėtis gražiais metimais – štai kur tikrasis sporto žavesys!

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus