• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (birželio 26 – liepos 2 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-06-26 14:59:00

Savaitės horoskopas (birželio 26 – liepos 2 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Nesėkmė savaitės pradžioje jus taip paveiks, kad neišvengiamai būsite labai suirzęs. Tačiau savo širdgėlą ir pyktį išlieti ant partnerio taip pat būtų ne pati geriausia išeitis. Pirmiausia pasistenkite susitarti su savimi. Savaitgalį pasistenkite išmesti iš galvos visus savaitės darbus ir tiesiog gerai pailsėti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Dabar puikus laikas kolektyvinei veiklai, susitikimams su draugais, bendriems projektams. Daug naudos gali atnešti atnaujintos senos pažintys ir dalykiniai ryšiai. Nuo trečiadienio visą savo energiją panaudokite darbo problemoms, kurioms reikia aktyvumo ir užsispyrimo, spręsti. Tvarkydami nedarbinius reikalus verčiau nesiimkite itin aktyvių veiksmų, nedarykite spaudimo aplinkiniams, eikite į kompromisus. Būkite kantresni bendraudami su giminėmis.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Ryžtingai meskite šalin akivaizdžiai neperspektyvius darbus ir ieškokite naujų sričių. Savaitės viduryje jums derėtų būti santūresniam. Būsite labai energingas ir kūrybiškas, bet turite saugotis nepridaryti dalykų, kurių vėliau reikėtų gailėtis.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Jūsų ryžtingumas ir aktyvumas padės įgyvendinti didžiąją dalį planų ir sumanymų. Viena iš svarbiausių užduočių šią savaitę - gerai sutarti su partneriais. Žvaigždės sako, kad jums pakaks energijos organizuoti ir koordinuoti partnerių ar pavaldinių veiksmus. Jums gali pasiūlyti stažuotę užsienyje. Pasistenkite nieko svarbaus nesuplanuoti trečiadienį, nes šią dieną būsite linkęs elgtis lengvabūdiškai. Antroje savaitės pusėje galite susilaukti nemotyvuotų pretenzijų iš artimų žmonių.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Ko gera, savaitė prasidės nekaip, bet nuo vidurio smulkios nesėkmės gali atnešti didelę sėkmę, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. Jei turite ką parodyti, nesivaržykite užeiti pas viršininką. Perdėtas kuklumas nepadės kopti karjeros laiptais. Savaitgalį imkitės iniciatyvos susitikti su seniai nematytu bičiuliu.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžia sėkminga beveik visomis prasmėmis. Būtų gerai objektyviai įvertinti savo galimybes ir teisingai paskirstyti laiką ir jėgas. Kitu atveju darbas gali užimti beveik visą jūsų laiką. Ketvirtadienį gali atsirasti skubių ir nenumatytų darbų, kurie pareikalaus iš jūsų dėmesio. Tądien būkite atsargesni: lengvai pasiduosite iliuzijoms. Antroje savaitės pusėje geriau vengti emocijų, kad nesusidarytų nereikalingų problemų. Šeštadienį pasikvieskite draugų - vakaras bus puikus.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje pagaliau įvyks ilgai laukti pokyčiai tarnyboje, deja, jie tikriausiai nuvils. Jūsų elgesys gali būti pernelyg impulsyvus ir neapgalvotas, vis dėlto trečiadienį turėsite progą susitaikyti su žmogumi, su kuriuo susipykote praeitą savaitę. Neskaičiuokite, o juo labiau neleiskite dar neuždirbtų pinigų.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmadienis ir antradienis - ramios dienos, norėsis pabūti vienam, pamedituoti. Trečiadienį įvykių gausės - smulkūs kasdieniai rūpesčiai, darbai, artimųjų rūpestėliai Į svaitės pabaigą galite pasijusti tarsi visu greičiu skriejančioje karuselėje. Savaitgalį laukia netikėti įvykiai, nevedusiųjų - nuotykiai.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Visą savaitę akivaizdžiai laikysite vadeles savo rankose. Jūs jaučiatės neįtikėtinai energingas ir tikitės, kad kiti jaučiasi taip pat. Bent retkarčiais pagalvokite, ar ne per daug reikalaujate iš kitų. Jei gerai žinote, kokio daikto jums reikia, savaitės pradžioje drąsiai eikite į parduotuves - pirkinys bus sėkmingas.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pasistenkite ištaisyti klaidas, kol turite tokią galimybę. Jūsų pasiekimai darbe labai priklausys nuo to, kiek įdėsite jėgų. Galvokite daugiau apie tai, ką darote ir kalbate: artėja metas, kuomet klaidų daryti nebeturėsite teisės. Antradienį pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuokite savo emocijas. Penktadienis atneš energetinį ir kūrybinį pakylėjimą: išnaudokite protingai šį laiką. Vaikai gali nudžiuginti jus savo pasiekimais.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Ši savaitė nebus iš lengvųjų. Jus labai kamuoja nuotaikų kaita. Neleiskite sau plaukti pasroviui. Pasistenkite susirasti daugiau sau įdomių pramogų, nebūkite abejingas toks viskam. Šią savaitę pagaliau pasitaikys proga išsiaiškinti santykius, jau senokai jus slegiančius. Turėtų palengvėti. Pats laikas planuoti atostogas.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Šią savaitę išlikite ramūs ir pasitikintys savo jėgomis. Reikalai profesinėje veikloje pagerės tik dėl jūsų užsispyrimo ir pasiaukojimo. Atsiras noras ne tik pagerinti savo įvaizdį, bet ir skirti dėmesio vidiniam pasauliui. Savaitės pradžia pakankamai palanki jums: antradienį parodyta iniciatyva bus sėkminga. Šeštadienį gerai viską pasverkite prieš priimdami kokius nors sprendimus. Kai kurios šeimyninės problemos jums sukels krūvas rūpesčių, o kai kurios bus sėkmingai išspręstos tik jums įsikišus. Sėkmingiausia diena - sekmadienis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus