• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (gegužės 22 – 28 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-05-22 13:34:00

Savaitės horoskopas (gegužės 22 – 28 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Būti namuose šią savaitę jums bus paprasčiausiai nuobodu. Užsiimkite tokia veikla, kuri žada naujos patirties ir įspūdžių. Savaitgalį patartina kur nors iškeliauti. Turėsite šiokių tokių papildomų išlaidų, užtat patirtų įspūdžių ilgai nepamiršite.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Audringa savaitė, pilna pramogų, darbo ir visuomeninės veiklos, bet spėti turėtumėte visur. Savaitės vidurys – pats tinkamiausias pradėti didelį darbą ar jį baigti. Tiesa, būtina susimąstyti, ar tai, ką darote, yra naudinga. Tikėkite savo jėgomis, nepasiduokite antroje savaitės pusėje galinčiai atsėlinti depresijai. Sulauksite paramos iš šeimos arba gero draugo.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Jau nebegalite ignoruoti seno troškimo pabėgti nuo įkyrėjusios rutinos. Ko delsiate? Meskite viską ir eikite atostogų tiesiog dabar. Jei negalite sau leisti didelės kelionės, bent jau pasistenkite pakeisti aplinką, ištrūkti iš darbo ir namų kelioms dienoms. Nauja meilė jau beldžiasi į duris, būkite pasiruošęs tinkamai ją pasitikti.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje galite patekti į patį įvykių sūkurį. Jei pastaruoju metu užsiiminėjote tik visuomeniniais reikalais, keitėte darbovietę, nesirūpinote namais, buitimi, šią savaitę jau galite sulaukti ultimatumo. Kasdieniai reikalai pareikalaus kur kas daugiau laiko ir pastangų, nei įsivaizdavote.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje galite prastai jaustis, būti kiek irzlokas. Savaitės viduryje nesugalvokite keisti darbo ar prašyti didesnio atlyginimo. Trečiadienį turėsite būti pastabus ir įžvalgus. Savaitgalį būkite rimtas ir dalykiškas, ilsėkitės aktyviai, žaiskite kolektyvinius žaidimus.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Daug tikėdamasis galite skaudžiai mažai gauti. Galite pasigailėti išlaidavę ne pagal savo kišenę. Iš duobės ištrauks arba padės ropštis pačiam ne itin mėgstamas ar gerbiamas, bet pakankamai turtingas ir įtakingas asmuo.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Šią savaitę visai teisėtai galite jaustis laimingas. Jūs gerai nusiteikęs, o ir asmeniniame gyvenime pajutote pavasario dvelktelėjimą... Komerciniai projektai ypač gerai seksis antradienį ir trečiadienį. Antroje savaitės pusėje labai didelė konflikto su viršininku tikimybė, tad būkite ypač apdairus reikšdamas savo nuomonę ir gerai apgalvokite atsakymą kad ir į patį paprasčiausią klausimą.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Atėjo metas laikinai nulipti nuo pjedestalo. Visiems būtų geriau, jei jūs kurį laiką pabūtumėte šešėlyje. Išvykite į komandiruotę, sanatoriją, išeikite atostogų. Bendrauti geriau seksis savaitės pradžioje – bet ir tai tik su draugais ir bendraminčiais. Nuo trečiadienio bus labai sunku išvengti atviro konflikto su kolegomis, o pasiekti sutarimą – apskritai neįmanoma.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Labai rimti ir ambicingi planai bręsta jūsų galvoje. Deja, kompromisas savaitės pradžioje bus neišvengiamas. Nekovokite su vėjo malūnais ir nemanykite, kad tik jūs vienas sugebate suprasti ir adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį. Būkite supratingesnis! Savaitgalį su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu priimsite bendrą sprendimą, turėsiantį įtakos jūsų ateičiai.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmosios dvi savaitės dienos – pačios tinkamiausios verslo sandėriams. Itin saugokite sveikatą, atsisakykite alkoholio, venkite vartoti vaistus, ypač anksčiau neišmėgintus. Didelė apsinuodijimo tikimybė. Ketvirtadienį nepasitikėkite niekuo, net pats savimi. Triskart patikrinkite prieš ką nors nuspręsdamas. Savaitgalį turėtumėte rasti labai originalią išeitį iš sunkios padėties.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus