• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (lapkričio 6 – 12 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-11-06 14:41:00

Savaitės horoskopas (lapkričio 6 – 12 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje nuolat jausite laiko trūkumą, tad nesistenkite atlikti visų darbų iš karto - verčiau susikoncentruokite ties vienu svarbiausiu. Į nesėkmes būsite linkęs reaguoti pernelyg emocingai. Verčiau atsikratykite įspūdžio, kad kontroliuojate padėtį - tai netiesa. Kaip baigsis savaitė - visiškai neaišku. Veiks aplinkybės, menkai nuo jūsų tepriklausančios.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Nuo pat pirmadienio Jaučiai bus aktyvūs, impulsyvūs. Galite įžeisti ramesnio būdo žmogų. Nepatartina veržtis pro užrakintas duris, geriausia, ką galite padaryti - mandagiai pasibelsti. Savaitės vidury dirbkite darbus, kuriems įgyvendinti pakanka vien jūsų pastangų. Į savaitės pabaigą verčiau likite šešėlyje, kaupkite žinias. Venkite naujų pažinčių.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

 
Nieko nėra neįmanoma, ypač šią savaitę. Nuo pat pirmadienio galite tikėtis įdomių neįprastų įvykių. Labai gera proga pradėti rašyti dienoraštį, net jei atpasakoti įvykiai jums pačiam atrodo tik blyškus realybės šešėlis. Savaitgalį tikėkitės trumpo, bet labai intensyvaus ir turiningo susitikimo su nepaprastai įdomiu žmogumi.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje laukia gausybė rimtų ir skubių reikalų, tikrai turėtumėte užsiimti jais nedelsdamas. Galite sužinoti didelę svetimą paslaptį - šiukštu niekam jos neišplepėkite. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite asmeniniams reikalams - pastaruoju metu juos vis atidėliojote. Savaitgalį - aktyvus poilsis gryname ore.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Visą šią savaitę Liūtai trykš energija, entuziazmu ir bus pilni artėjančių nepaprastų pokyčių nuojautos. Geras laikas brandinti naujas idėjas, generuoti strategiją, bet netinkamas galutiniams sprendimams priimti. Reikalai konkretesnį pavidalą įgis nuo savaitės vidurio. Nenustebkite, jei savaitgalį pajusite nenumaldomą poreikį pabūti vienas.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

 
Itin sėkminga savaitė - triūsite išsijuosę, nestigs įkvėpimo, naujų minčių įdomių sumanymų. Netrūks naujų galimybių, kuriomis tiesiog būtina pasinaudoti. Meilės sityje taip pat sėkmingas, gražus laikas. Savaitgalį prisiminkite pareigas, ypač moralines artimiesiems.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Visą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Iš aplinkinių galite tikėtis tik įvairiausių bandymų kaip nors pasinaudoti jumis saviems tikslams. Penktadienis - ribinė diena. Daug kas baigsis ir daug kas prasidės.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę pasiruoškite ne kartą kautis dėl savo nuomonės ar principų. Apskritai daug kam kliūsite, tiek kaip sąjungininkas, tiek kaip varžovas būsite ne itin patogus. Pasistenkite neeikvoti savo laiko paskaloms ar jų neigimui. Įsitraukdamas į žodines batalijas tik griausite savo autoritetą. Pasistenkite savo poziciją išreikšti veiksmais ir darbais. Antroje savaitės pusėje - netikėta ir labai vertinga draugų ar globėjų parama.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Labai tikėtina, kad būsite sutrikęs, blaškysitės, neracionaliai išnaudosite tiek darbui, tiek poilsiui skirtą laiką. Ženkite šiek tiek mažesniais žingsneliais! Neforsuokite per jėgą savo projektų. Tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose. Pasistenkite suteikti kuo daugiau džiaugsmo savo šeimai, kad ji nesijaustų pamiršta.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje aplinkybės susiklostys ne visai palankiai. Nesikarščiuokite, bandykite padaryti viską, kas priklauso nuo jūsų ir laukite palankesnių vėjų. Antradienį nesureikšminkite barnio su sutuoktiniu, neatsitverkite vienas nuo kito tylos siena. Ketvirtadienis - sėkminga diena nekilnojamojo turto įsigijimui, verslo sandorių pasirašymui. Šeštadienį ir sekmadienį sulauksite seniai matytų svečių.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje niekaip negalėsite atsikratyti nepasitenkinimo savimi jausmo. Nemalonūs prisiminimai neišvengiamai išmuš iš vėžių, ir pusiausvyrą atgausite tik į savaitės pabaigą. Ketvirtadienį imkitės tik to, kas jums išties yra svarbu. Sąžiningas pasikeitimas idėjomis stiprina solidarumą. Tikėtina, kad savaitgalį susipažinsite su dvasiškai labai sau artimu žmogumi.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Nenorėkite visko gauti iš karto - daugiau kantrybės, ir jums bus atlyginta už pastangas. Finansiniai reikalai taipogi neduos ramybės. Užuot karštligiškai ieškojęs greito sprendimo, apribokite savo išlaidas, atsipalaiduokite, ir tikrai rasite tegu ne greitą, tačiau protingą problemos sprendimą. Savaitgalį turėtumėt atgauti pusiausvyrą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus