• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 14 – 20 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-08-14 11:00:00

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 14 – 20 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 

Produktyviai pradėsite savaitę - nudirbsite daugybę darbų, pasirašinėsite ar dėl svarių priežasčių nutrauksite svarbias sutartis, žodžiu, gyvenimas nestovės vietoje. Asmeniniame gyvenime patartina nusiraminti, išsiaiškinti, ko nori antroji jūsų pusė. Dėl abiejų partnerių netolerancijos gali iškilti grėsmė santuokai. Silpnesnės sveikatos Avinai šios savaitės pabaigoj gali ne juokais įsisirgti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Netikėkite viskuo, ką išgirsite pirmoje savaitės pusėje, ypač apie savo būsimą darbą ar sutartį. Būkite kritiškesnis ir atidesnis. Ketvirtadienį ir penktadienį bendradarbiavimas su meno žmonėmis būtų įdomus ir vaisingas. Artimas draugas ar giminaitis pasidalys su jumis paslaptimi, kurios jūs norėtumėt verčiau nežinoti. Savaitgalio kelionėje tikriausiai pavyks suderinti malonumą su reikalais.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje rinkite informaciją, kaupkite žinias. Nepersistenkite mokydami aplinkinius, autoriteto tokiais būdais nepelnysite. Nuo trečiadienio teks pavaduoti viršininką arba jums bus patikėtos aukštesnės pareigos. Jei ką penktadienį nuspręsite, niekas jūsų nesustabdys. Asmeniniuose santykiuose laukia įtampa.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Įvykiai šeimoje ar darbe pirmoje savaitės pusėje atims daug laiko ir jėgų. Emocinis chaosas sieloje gali labai išvarginti psichologiškai. Paramos sulauksite iš artimo draugo ar mylimo žmogaus. Antroji savaitės pusė bus labai produktyvi. Nuveiksite kur kas daugiau, nei planavote ir tikėjotės.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Įtampa šeimoje trukdys susikaupti darbe, sujauks jūsų mintis. Vidinis chaosas gali atsiliepti sveikatai. Mėginkite atgauti pusiausvyrą, ieškokite sprendimų. Dėl neatsargių žodžių gali kilti grėsmė jūsų karjerai, tad būkite santūresni, reikšdami savo nuomonę.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžia labai tinka keliauti, mokytis ar tiesiog ieškoti, kuo čia save užėmus... Dalykinė kelionė savaitės viduryje bus sėkminga. Savo intuicija pasitikėkite labiau nei kitų. Antroje savaitės pusėje būsite itin komunikabilus ir draugiškai nusiteikęs. Tikėtina, kad užmegsite ilgalaikę draugystę.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Tik nuo jūsų priklausys, ar kiti suvoks, koks jums svarbus yra tvarkomas reikalas. Jeigu jūs sistemingai, ištvermingai ir su entuziazmu imsitės veikti, aplinkiniams nebeliks nieko kito, kaip patikėti jumis. Savaitės viduryje galima tam tikra įtampa šeimoje. Tarsi kompensacija už stresus asmeniniame gyvenime galimas kilimas karjeros laiptais.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Kolektyvinė veikla pirmoje savaitės pusėje bus produktyvi. Savaitės viduryje būsite gana emocionalus. Savo nuomonę ginsite labai energingai, nesirinkdamas žodžių nei priemonių. Pasistenkite nepadaryti nieko tokio, ko vėliau tektų gailėtis. Savaitgalį tikriausiai neatsispirsite pagundai kiek paišdykauti.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Šią savaitę bus gausu įvairiausių įvykių. Dėl vienokių ar kitokių priežasčių galite išsiskirti su brangiais žmonėmis. Galimi nemenki finansiniai nuostoliai, rūpesčių kels konkurentai. Mėginkite kreiptis į įtakingus asmenis, semkitės patirties ir mokykitės iš daromų klaidų. Savaitgalį pasistenkite nuo visko atitrūkti, ilsėkitės, atgaukite pusiausvyrą.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje verslo reikalus stenkitės tvarkyti viešai ir legaliai. Jei nerasite sau naujų veiklos sričių, savaitės viduryje gali apimti nenumaldomas nuobodulys. Savaitgalį daugiau bendraukite su šeima, stenkitės, kad jūsų ketinimai būtų visiems žinomi ir suprantami.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Nuo pirmadienio iki penktadienio gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą - susitikimai, mokymai, projektai. Į savaitės jausitės nusilakstę ir išsekęs. Savaitės pabaiga - metas atsipūsti. Pastaruoju metu nusistovėję gražus ir giedri santykiai su artimu žmogumi ir toliau tokie išliks. Žinoma, neužmikite ant laurų, nepamirškite stengtis.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Jei savo finansinius reikalus patikėsite tvarkyti kitiems, pirmoje savaitės pusėje tikriausiai turėsite materialinių nuostolių. Teks nemažai rūpintis karjeros reikalais. Turite gerai pasiruošti kitam žingsniui. Nepamirškite vienaip ar kitaip padėkoti visiems jums padėjusiems. Savaitgalį laukia maloni poilsinė kelionė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus