• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 7 – 13 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-08-07 12:02:00

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 7 – 13 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį sulauksite įdomaus pasiūlymo. Neskubėkite jo priimti, galimos povandeninės srovės, apie kurias sužinotumėte vėliau. Šią savaitę pajudės buto, žemės pirkimo ar pardavimo reikalai. Seksis kolektyviniai projektai, jausitės komandos nariu ar net kapitonu. Jei turite tokių sumanymų, pasinaudokite proga iškilti.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmadienį pasistenkite sutvarkyti visus nebaigtus reikalus, nes antradienį ir trečiadienį vargu ar būsite darbingai nusiteikęs. Finansinės investicijos darbo savaitės pabaigoje bus pelningos. Savaitgalį laukia intensyvus, bet konfliktiškas asmeninis gyvenimas. Nesitikėkite tobulo sutarimo su partneriu, siekite kompromiso.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Prasidėjus savaitei, neskubėkite - galite padaryti nemenkų klaidų tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime. Trečiadienį pagaliau pajusite pagrindą po kojomis, atgausite pusiausvyrą. Į savaitės pabaigą laukia džiaugsmai, nusimato pramogų, pasilinksminimų. Savaitgalį smagių įvykių karuselė neturėtų sustoti.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis laukite malonių finansinių naujienų. Netikėtai galite gauti pinigų ar kitokių materialinių vertybių. Nuo savaitės vidurio ryžtingai imkite reikalus į savo rankas - seksis organizuoti darbus ir vadovauti.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savaitės pradžioje tvirtai jausitės užimamoje pozicijoje, pasitikėsite savimi, neabejosite dėl priimamų sprendimų. Galbūt žaibiškai apsispręsite pirkti butą ar įsigyti žemės. Ketvirtadienį galimi nesusipratimai, jūsų žodžius gali neteisingai suprasti ir apkaltinti jus nebūtais dalykais.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje užsiimkite naujo verslo projektais ar nekilnojamojo turto reikalais. Jums gali būti pasiūlytas iš tiesų perspektyvus planas, bet savo asmeninių pinigų verčiau neinvestuokite. Savaitgalį mylimo žmogaus ar vaikų poreikiai gali gerokai paploninti jūsų piniginę, užtat bendravimas bus kur kas malonesnis nei pastarąsias dvi savaites.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Konfliktas darbe išeis į naudą. Jau senokai jautėte, kad reikia pakovoti už savo teises, tik niekaip nepasiryždavote. Po šios krizės nusimato pozityvios permainos. Apskritai gana palankus metas keisti veiklos kryptį, išvykti į užsienį. Savaitgalį atsargiau vairuokite, patausokite sveikatą.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje rimtai užsiimkite darbo reikalais, namuose praleiskite kuo mažiau laiko. Atidžiai įsiklausykite į visus patarimus - tarp jų gali pasitaikyti labai vertingų. Apskritai darbas komandoje turėtų būti našus ir vaisingas. Namams daugiau dėmesio skirkite savaitės pabaigoje.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Jei turite konkretų planą, jums niekas nebaisus. O ką daryti, jei kankina abejonės ar prieštaringi norai? Pasirinki teks, pasistenkite atsižvelgti į šeimos narių nuomonę. Vidury savaitės netrūks mėginančių jus provokuoti ar norinčių apgauti. Stenkitės perprasti prieš jus rezgamas pinkles.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Neatviraukite su bendradarbiais, ypač jei anksčiau to nedarydavote. Savaitės viduryje mokėjimas bendrauti jums atvers duris, anksčiau aklinai uždarytas. Venkite bambeklių ir per daug klausinėjančių - jie prišauks bėdą. Nepriimkite už gryną pinigą kiekvienos išgirstos istorijos, ypač savaitgalį.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Rasis ne tik naujų sumanymų ar projektų, bet ir jėgų, lėšų ir noro juos įgyvendinti. Nepamirškite būti atsargus. Jei siekiate papildyti biudžetą ir praplėsti akiratį, turėtumėte dalyvauti rimtuose komerciniuose projektuose. Į vyresnybę su prašymais ar pasiūlymais geriau kreiptis pirmoje savaitės pusėje, antrąją skirkite studijoms, naudingiems kontaktams. Pasistenkite, kad savaitgalį šeimoje vyrautų taika ir vienybė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus