• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugsėjo 25 – spalio 1 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-09-25 14:36:00

Savaitės horoskopas (rugsėjo 25 – spalio 1 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje galite kiek ir patinginiauti, nesistenkite nudirbti visų darbų iš karto. Ketvirtadienį ir penktadienį kuo daugiau laiko praleiskite vienas. Savaitgalį laukite nemažų pokyčių namuose. Jie nebus labai džiuginantys, bet ir ne tokie blogi, kaip jums gali pasirodyti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį tyčia ar netyčia galite būti smarkiai įžeistas ar kaip kitaip įskaudintas. Kaltininkas tikriausiai nė nesuvoks, ką padaręs, tad nelaikykite širdyje pikto. Bene svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis - nesivaržykite išdėstyti savo poziciją ir ją apginti. Savaitgalį tikriausiai verta paklusti instinktyviam norui kiek galima daugiau laiko praleisti namuose.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje pasirūpinkite savo paties finansiniais reikalais, o savaitės viduryje veikiausiai teks padėti draugui. Protingas patarimas bus vertesnis ir už pinigus. Savaitgalį laukia svarbūs darbai ir sprendimai.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 

Tarnyboje gali keistis jūsų pareigos. Darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau... Kelionės planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių. Neskolinkite, nesiskolinkite, šią savaitę neprisiimkite jokių finansinių įsipareigojimų.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmadienį visame kame ieškokite slaptų motyvų. Savaitės viduryje sunkiai seksis tramdyti emocijas. Nepatartina vesti derybų ar priiminėti svarbius sprendimus. Pasitikėkite profesionalų patarimais, perleiskite iniciatyvą artimam ir patikimam žmogui.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Ryžtingai meskite akivaizdžiai neperspektyvius darbus ir ieškokite naujų sričių, kuriose galėtume save realizuoti. Savaitės viduryje jums derėtų būti santūresniam. Būsite labai energingas ir kūrybiškas, bet turite saugotis neapgalvotų poelgių, kurių vėliau tektų gailėtis. Antroje savaitės pusėje susilaikykite nuo brangių pirkinių - dėl jų galite turėti teisinių arba finansinių problemų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje tikriausiai ne vieną žmogų nemaloniai nustebinsite savo nepaprastu užsispyrimu. Nepervertinkite savo asmeninio žavesio ir sugebėjimų. Penktadienį neplepėkite apie savo asmeninius planus ar svajones net su geru pažįstamu. Savaitgalį galimi nesutarimai ar net rimtas konfliktas su artimaisiais.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Savaitės pradžia sutaps su naujų darbų pradžia. Atidžiai planuokite darbus, stenkitės racionaliai paskirstyti jėgas, antraip ketvirtadienį ar penktadienį galite pritrūkti kvapo paskutiniam, lemiamam žingsniui. Savaitės viduryje galima įtampa šeimoje. Negaiškite laiko tuštiems ginčams. Savaitgalį išlaidos pramogoms gali pasirodyti kur kas didesnės, nei tikėjotės.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės pradžioje gali pasitaikyti galimybė pelningai investuoti ar kaip kitaip gauti netikėtą pelną. Nuo antradienio iki ketvirtadienio nieku būdu nesikiškite į asmeninius artimų bičiulių ar šeimos narių reikalus, kita vertus, neišsisukinėkite nuo atsakomybės. Savaitgalį kažkas labai tikėsis jūsų pagalbos ar paslaugos.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Savaitės pradžioje gali būti sudėtinga įvykdyti kai kuriuos sumanymus, nekruopščiai parengti planai tikrai žlugs, tad imkitės priemonių, kad taip neatsitiktų. Nesistenkite būti pats geriausias - nebijokite priimti pagalbos ir pripažinti, kad jos jums reikia. Penktadienį verslininkams pavyks sėkmingai investuoti pinigus. Savaitgalį jausitės emociškai išsekę, norėsis tiesiog ilsėtis namuose ir leisti laiką su artimaisiais.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

 
Imkitės tik tų darbų, kurių prasme ir sėkme nuoširdžiai tikite ir nedalykite neapgalvotų pažadų. Savaitgalį saugokitės įžeisti sutuoktinį ar kitą labai artimą žmogų. Stenkitės neprimesti kitam savo nuomonės.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite neprisiimti jokių finansinių įsipareigojimų, kol gerai neišsiaiškinsite, kiek turite pinigų šiandien ir kiek galite tikėtis turėti rytoj. Būtų puiku, jei ir svarbų pokalbį galėtumėte atidėti vėlesniam laikui. Savaitei baigiantis artės į pabaigą ir gan ilgai trukęs bendro išsiblaškymo, neorganizuotumo periodas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus