• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (rugsėjo 4 – 10 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-09-04 13:06:00

Savaitės horoskopas (rugsėjo 4 – 10 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Savaitės pradžioje tikėkite tik artimiausiais draugais. Kiti nebus linkę jums sakyti to, ką iš tiesų mano. Antroje savaitės pusėje ypač atidžiai galvokite, ką kalbate - aplinkiniai bus linkę jūsų žodžius iškraipyti. Savaitgalį dėl pašalinio žmogaus gali kilti konfliktas namuose.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę daugelis rezultatų greičiausiai bus ne tokie, kokių siekėte. Nuo trečiadienio darbe gali kilti nemažai sumaišties, greičiausiai padaugės pareigų. Moterų pagrindinis ginklas bus flirtas, vyrų - pasitikėjimas savimi. Daugiau bendraukite su žmonėmis, būkite atviresni naujovėms. Savaitgalį - puikiausias metas išvykti į kelionę.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje nesidrovėkite progai pasitaikius viešai pasisakyti - būsite atidžiai išklausytas ir deramai įvertintas. Ketvirtadienį ar penktadienį turėtų pasitaisyti finansinė padėtis. Visą savaitę būkite ypač atidus skaitydamas ir pasirašinėdamas oficialius dokumentus ir niekada nesakykite „taip“, jei nesate visiškai tikri.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Ši savaitė - puikus metas sau įrodyti, kad galite susidoroti su nesklandumais ir įveikti visas kliūtis. Stenkitės išnaudoti kiekvieną progą, juk praleistos progos nesikartoja. Antroje savaitės pusėje jau galėsite didžiuotis sėkme. Daug šansų pasirašyti naujas sutartis, pradėti naujus darbus. Savaitgalį sukurkite šventę sau ir artimiesiems.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Pirmadienį nepasirašinėkite jokių sutarčių ir apskritai verčiau nesitarkite dėl svarbių dalykų - reali padėtis visai kitokia nei jūs įsivaizduojate. Kelionė savaitės viduryje bus sėkminga. Ketvirtadienį ar penktadienį galite tapti paskalų objektu. Šeštadienį galima įdomi pažintis.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Vis dar jaučiate, kad negalite nugriauti kalnų, perplaukti jūrų. Gali būti, kad daugybė kliūčių tėra jūsų fantazijos vaisius. Svarbu tikėti tuo, ką darote ir pasitikėti tais, kurie yra greta jūsų. Šiek tiek stokosite dėmesio. Profesinėje srityje išlieka permainų tikimybė. Savaitės pabaigoje greičiausiai teks nemažai judėti, važinėti tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais, bendrauti, mokytis.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje galimi rūpesčiai namuose. Jei paklausysite protingo patarimo, finansinės investicijos savaitės viduryje turėtų būti sėkmingos. Savaitgalį, užuot ėjęs į svečius, verčiau pasikvieskite draugus pas save.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje greičiausiai jausite liūdesį, nuovargį, nepasitenkinimą gyvenimu. Nelengva išsaugoti griūvančius santykius... Nuo trečiadienio atgausite jėgas, norą bendrauti. Profesinėje srityje - puikus metas kibti į darbą. Ypač būtų gerai pradėti ilgalaikį projektą, kuris duos naudos ateityje. Penktadienį nusimato staigmena. Savaitgalį daug laiko teks skirti kasdieniams darbams.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Prieš siūlydamasis padėti, gerai pagalvokite, ar turite tam pakankamai laiko, ypač pirmoje savaitės pusėje. Neapsvarstęs visų niuansų galite prarasti taip sunkiai įgytą pasitikėjimą. Šią savaitę teks daug bendrauti su žmonėmis, bet rezultatais veikiausiai liksite nepatenkintas. Ypač sunku bus rasti bendrą kalbą su priešingos lyties atstovais.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Šią savaitę nusimato daugybė pokyčių, svarbiausia - nesėdėti sudėjus rankų, o ryžtingai vykdyti savo sumanymus. Sėkmingai spręsite finansines problemas, drąsiai imkitės rizikingų finansinių operacijų. Santykiuose su žmonėmis - dar tikrai yra kur tobulėti. Savaitgalį vienišiai gali stipriai susižavėti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Šią savaitę paskolintų pinigų veikiausiai nebeatgausite niekada. Gal verčiau padėti protingu patarimu? Tik pasistenkite primygtinai neprimesti savo nuomonės - ištikus nesėkmei neabejotinai liktumėte kaltas. Jei šį savaitgalį nuspręsite atsipalaiduoti ir pasilinksminti, tai gali jums kainuoti kiek brangiau nei tikėjotės.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Šią savaitę nemažai laiko sugaišite mėgindamas išsiaiškinti santykius su aplinkiniais, draugais ir mylimu žmogumi. Svarbu sau pačiam atsakyti, ko verta asmeninė laisvė ir nepriklausomybė. Savaitės pabaigoje tinkamas metas prisipažinti meilėje, pasiūlyti mylimam žmogui tuoktis. Jei nusprendėte nutraukti santykius - taip pat tinkamas metas tai padaryti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus