• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (spalio 16 – 22 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-10-16 12:23:00

Savaitės horoskopas (spalio 16 – 22 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Pirmadienį pjausite vaisius to, ką pasėjote praėjusią savaitę. Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Sėkmės darbuose pasieksite netikėtai lengvai. Būtų pravartu išnagrinėti pritaikytus metodus ir apsispręsti, kaip pasinaudosite įgyta patirtimi ateityje. Neskubinkite įvykių, nebėkite ten, kur galite ramiai nueiti. Ketvirtadienį ar penktadienį galite pasijusti visų užmirštas, niekam nereikalingas. Užtat savaitgalį organizuosite ar dalyvausite organizuojant pramoginį ar kultūros renginį.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje galite susirasti naują draugą ar verslo partnerį. Savaitės viduryje teks sunkiai padirbėti, užtat rezultatai bus to verti. Savaitgalį pasistenkite nieko neimti giliai į širdį. Mažiausio pasipriešinimo kelias tikriausiai bus ir pats tinkamiausias.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite kūrybingi - kils gerų idėjų, naujų sumanymų. Savaitės viduryje neatsiginsite kvietimų susitikti. Pamirškite nuovargį, neatstumkite bent jau pačių artimiausių draugų. Užtai penktadienio vakarą ir savaitgalį stenkitės praleisti su šeima. Saugokite sveikatą.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje dirbkite ypač atidžiai, nes lengvai galite būti apkaltintas nebūtomis nuodėmėmis ar klaidomis. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko sportui ar kokiai kitokiai fizinei veiklai. Į galimus nesusipratimus ar nesėkmes savaitgalį pasistenkite reaguoti ramiai - tikriausiai spėsite nuveikti anaiptol ne viską, ką esate susiplanavęs.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

 
Pirmadienis sėkmingas visiems darbams, išskyrus finansinius reikalus. Antradienį ar trečiadienį galima netikėta kelionė ar komandiruotė. Visą savaitę bus aktualūs karjeros ar mokslo reikalai. Daug galvosite apie galimybes pakeisti darbą ar gyvenamąją vietą, bet šiuos norus realizuoti kol kas trukdo finansiniai sunkumai ar kitos objektyvios aplinkybės. Norinčių ir galinčių padėti, deja, ne taip lengva bus rasti.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje užsiimkite naujo verslo projektais ar nekilnojamojo turto reikalais. Jums gali būti pasiūlytas iš tiesų perspektyvus planas, bet savo asmeninių pinigų verčiau neinvestuokite. Antroje savaitės pusėje pasistenkite būti komunikabilus ir draugiškas. Kuo daugiau naujų pažįstamų įgysite šiomis dienomis, tuo geriau.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmomis savaitės dienomis aplinkiniai atrodys kaip niekad šiurkštūs ir sudirgę. Vis dėlto labai tikėtina, kad jūsų reikalai gerokai pasistūmės pirmyn. Pasistenkite į netaktiškumą neatsakyti tuo pačiu. Prisiminkite, kad svarbiausia - galutinis rezultatas. Antroje savaitės pusėje vaikams ar sutuoktiniui prireiks nemažos pinigų sumos, kurią rasti gali būti nelengva.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Savaitės viduryje tikriausiai laukia kelionė. Atidžiai saugokite savo bagažą. Tikriausiai sutiksite labai įdomių žmonių. Šalin drovumą ir uždarumą - turite būti komunikabilus ir atviras naujoms idėjoms. Savaitgalį pagaliau apsispręskite dėl meilės reikalų - bent jau sau aiškiai pasakykite, taip ar ne.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Neapdairus poelgis šią savaitę turės itin nemalonių padarinių ateityje, tad pasistenkite būti kuo atidesnis. Nesiblaškykite, nepanikuokite, ir sugebėsite įminti bet kokią mįslę. Greito ir ryžtingo sprendimo rezultatai ketvirtadienį bus nelauktai pozityvūs. Neignoruokite tiek savų, tiek jums artimo žmogaus emocijų. Savaitgalį maksimalaus dėmesio pareikalaus šeima ar tėvai.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje turėtumėte visa galva pasinerti į verslo ar tarnybos rūpesčius. Pirmadienį kaskitės giliai, kad sužinotumėte visą tiesą apie savo partnerį. Jei ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, geriausiai tai padaryti antradienį ar trečiadienį. Negaiškite laiko pernelyg ilgai galvodamas apie svetimas klaidas ir problemas - neliks laiko savosioms.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Ilgėsitės atvirų plotų, gryno oro, laisvės. Pasigesite aiškių orientyrų. Kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą, prireiks didelės ištvermės ir atkaklumo. Antradienį ir ketvirtadienį būkite ypač mandagus ir korektiškas, nesinervinkite, jei bus sunku reikšti mintis. Jei pasiryšite geram bičiuliui paskolinti nemenką pinigų sumą, skolos grąžinimo nusiteikite laukti kur kas ilgiau, nei jums buvo žadėta.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus