• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (spalio 2 – 8 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-10-02 12:28:00

Savaitės horoskopas (spalio 2 – 8 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Kuo daugiau poilsio ir pramogų šią savaitę! Atidėkite vėlesniam laikui visus darbus, kurie tik gali palaukti. Jums būtina kaip reikiant atsipūsti, ir vien tik savaitgalio tam nepakaks. Jei galite, išvykite kur nors. Ir kuo toliau, tuo geriau. Spręsdamas finansinius reikalus drąsiai vadovaukitės intuicija.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Šią savaitę gana sėkmingai įgyvendinsite savo planus. Pagaliau aiškiai pajusite kryptį. Siekdami tikslų saugokitės įžeisti ar kokiu būdu įskaudinti jums palankų asmenį. Apskritai šią savaitę jūsų spinduliuojama jėga ir energija padarys gerą įspūdį aplinkiniams. Nesibaiminkite papildomų neplanuotų išlaidų - ilgainiui jos atsipirks.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje būsite linkęs daryti pats vienas ir savo rankomis. Tik nuo ketvirtadienio bendradarbiavimas, ypač dalykinis, gali būti vaisingas. Savaitgalį neišlaidaukite, nes piniginė ištuštės bematant.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Tarnyboje gali keistis jūsų pareigos. Darbo ir atsakomybės prisidės tuoj pat, kiti privalumai atsiskleis vėliau... Kelionės planus gali tekti atidėti dėl pablogėjusios sveikatos ar kitų kliūčių. Neskolinkite, nesiskolinkite. Jei savaitgalį būsite pakviesti į vakarėlį, būtinai nueikite - gali būti, kad ten sutiksite būsimą gyvenimo meilę.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Šią savaitę niekam neleiskite stoti jums skersai kelio. Klausykite savo širdies ir intuicijos. Ketvirtadienį ar penktadienį galite turėti problemų dėl namiškių. Savaitgalį užsiimkite tik tokiais projektais, kurie pareikalaus iš jūsų darbo ir laiko, bet ne pinigų.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Mažytis kompromisas pirmomis savaitės dienomis padėtų daug lengviau sutvarkyti reikalus. Jūsų nuolatinis nuotaikų svyravimas savaitės viduryje aplinkiniams bus sunkiai pakeliamas. Antroje savaitės pusėje tramdykite impulsyvumą, nepriimkite skubotų sprendimų, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Pamėginkite savaitgalį emociškai išsikrauti užsiėmęs malonia veikla.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje būkite ypač nuoširdus bendraudamas, antraip nieko neišspręsite. Visą savaitę turėsite puikią nuojautą pelningoms investicijoms. Pasistenkite tuo pasinaudoti. Trumpa savaitgalio išvyka su mylimu žmogumi bus labai maloni ir sutvirtins jūsų ryšius.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

 
Savaitės pradžioje laukia dalykinė kelionė. Ji bus naudinga, užmegsite naujų kontaktų, sužinosite vertingos informacijos. Jei būsite apsukrūs, trečiadienį ar ketvirtadienį galite neblogai uždirbti. Savaitgalį saugokitės vagių ar sukčių. Venkite tamsių skersgatvių, prastos reputacijos užeigų, nepraraskite budrumo kalbėdamas su vėlyvu svečiu.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Jūsų idėjos labai įdomios ir neblogai pagrįstos, bet jau savaitės pradžioje būkite pasiruošęs jas aktyviai ginti. Oponentų turėsite daugiau nei pakankamai. Priešgyniaus ir šeimos nariai. Pasistenkite nereaguoti pernelyg emocingai. Savaitgalis turėtų būti romantiškas ir kur kas smagesnis nei visa likusi savaitė.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Intensyvios veiklos periodas. Dalykinės išvykos, vizitai, nauji žmonės, reikalingos pažintys. Pasikliaukite tik savo jėgomis, tikėtis vertingų patarimų iš šalies šią savaitę neverta. Pirmoje savaitės pusėje sutvarkęs skubiausius reikalus, antrąją pasistenkite skirti darbui, kurį iki šiol vis atidėliojote, laukdamas patogesnės progos. Savaitgalis gali būti kupinas stiprių ir varginančių emocijų.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Būtų labai puiku, jei savaitės pradžioje išvyktumėte į komandiruotę ar šiaip kokią kelionę. Įgytumėte labai naudingų žinių ir patyrimo. Jei ketvirtadienį ir penktadienį mažiau kalbėsite, o daugiau klausysite, gal ir nepakliūsite į kvailą ar nemalonią padėtį.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

 
Fizinis darbas ar sportas savaitės pradžioje padės sukoncentruoti ir produktyviau panaudoti energiją. Jūsų viršininkas šią savaitę veikiausiai bus nekaip nusiteikęs, tad verčiau nesipainiokite jo kelyje. Tvarkydamas piniginius reikalus antroje savaitės pusėje, galite pranokti pats save. Nesitikėkite pernelyg daug iš savaitgalio, ir neteks nusivilti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus