• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vaidmeniniai sekso žaidimai pagal horoskopą  3 

Autorius: pagal Happywoman.com.ua
2011-05-02 12:03:00

Vaidmeniniai sekso žaidimai pagal horoskopą
Dreamstime nuotr.
Kad jūsų seksualinis gyvenimas taptų ryškesnis ir įdomesnis, išlaisvinkite savo fantaziją. O kokią rolę lovoje pasirinkti, tau pakuždės tavo partnerio horoskopas.

Avinui patiks mafijos mergaitės, gyvenančios pagal savas taisykles ir visiems priešams įvarančios baimės įvaizdis. Seksas su ja turėtų būti neprognozuojamas ir šiek tiek pavojingas.

Jaučiui patiktum kambarinės apranga. Nepataisomas išraiškingų moteriškų formų ir pačių įvairiausių juslinių malonumų gerbėjas Jautis mėgsta derinti tai, kas naudinga, su tuo, kas malonu. Taigi jam ypač patiks moteris, kuri ir alaus atneš, ir stalą padengs, ir dar save kuo gražiausiai patieks desertui.

Jei tavo partneris – Dvyniai, rinkis pasakų princesės įvaizdį. Tavo išrinktasis veikiausiai kiek ironiškas, dvilypis, jam patinka balansuoti ant svajonės ir realybės ribos. Princesė jo gyvenimą praturtintų pasaka.

Vėžiui labiausiai patiks seksuali slaugė. Šie vyrai ilgiau nei kitų ženklų atstovai išlieka vaikais, kurie trokšta švelnumo, rūpesčio ir to, kad būtų tenkinamas kiekvienas jų kaprizas. Kad jį pamalonintum, paruošk šiltą vonią, skirk daug laiko preliudijai. Jis užsispyręs ir suirzęs? Nepakenks jei „drausmindama“ jam pliaukštelėsi.

Liūtui patiks kurtizanė, nes jis pats jaučiasi karaliumi: prabangus, išpuoselėtas, charizmatiškas. Jam labai patinka valdyti, priimti sprendimus ir klausytis pagyrų. Kai kada Liūtas mėgsta ir pamedžioti. Kurtizanė atsiduoda ir paklūsta savo Karaliui Saulei, garbina jį ir pildo kiekvieną jo norą – nuo masažų su kvapniaisiais aliejais iki reveransų.

Mergelės širdį pavergtų miela katytė. Šiems vyrams patinka jaukus, ramus seksas be ekstremalumų. Bet ne nuobodus. Mergelės galvoje paprastai sukasi aibės planų ir reikalų, tad savo energiją jis švaisto taupiai. Jam svarbu detalės, viskas turi būti nugludinta ir sklandu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
darija
2012-08-03 00:35:03
hfgjvfjggujgfhktjlhkjgbkhjyohujtgyh,ljvbgktyolhjtghljifbjgtl bhijbfgbgknljblgk,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,blkngmklnhm .,glmljgh,,lmghkhlgjgbh,yljbmhylhkhj,kjjjhgjghgyjgyhgjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjggjgjgbjhuggjtjgkjhtujibjh
darija
2012-08-03 00:33:49
man labai patinka
ernesta
2012-05-11 15:14:55
nu jo