• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žvaigždžių nulemtas stilius  1 

Autorius: www.eli.lt
2009-01-19 00:00:00

Žvaigždžių nulemtas stilius
"Gamma" nuotr.

Kiekvienas astrologinis ženklas pasižymi savais įgeidžiais. Metas liautis stebėtis Žuvimis dėl to, kad jos negali atsispirti naujiems bateliams, ar Mergelėmis dėl žavėjimosi medvilne. Jeigu nenumanote, kokius pomėgius lemia jūsų ženklas, tuojau pat viską sužinosite. Kai tik imsite abejoti ką rinktis, jums padės žvaigždės!

Avinas

Avinai didelę reikšmę teikia galvos išvaizdai. Jie mėgsta kepures, skrybėles, skareles, taip pat įvairius plaukų papuošalus, šukeles, žėrinčius segtukus. Kai po Avino ženklu gimę vyrai nuplinka, jie paprastai nusiskuta galvas plikai, o ne pradeda kvailai slėpti plikę po skysta plaukų sruoga. Šio ženklo stilius sportiškas ir paprastas, Avinai moka sumaniai žaisti ryškiomis spalvomis.

Jautis

Klasikinis stilius priimtiniausias Jaučiams, kurie retai pasiduoda mados kaprizams. Pagal užsakymą siūti marškiniai, trijų dalių kostiumai ir klasikiniai batai - tai darbo apranga, o romantiški vienetiniai drabužiai labiausiai mėgstami laisvalaikiu. Šio ženklo atstovų spintos pilnos drabužių iš tokių švelnių audinių kaip aksomas, velvetas ir vilna. Šis ženklas didelį dėmesį skiria kaklo papuošalams - grandinėlėms, vėriniams.

Dvyniai

Visapusiškų Dvynių spinta lūžta nuo drabužių visiems gyvenimo atvejams - pokalbiams dėl darbo, kopimui į kalnus ir t.t. Tačiau paprastai šio ženklo atstovai mėgsta ryškiaspalvius, raštuotus drabužius, tokius, kuriuos lengva skalbti ir patogu dėvėti. Jų mėgstamiausi aksesuarai - pirštinės, o papuošalai - žiedai ir apyrankės. Dvyniai jaučia silpnybę rankinėms ir portfeliams.

Vėžys

Šio žaviai apgaulingo ženklo atstovės mėgsta prabangų apatinį trikotažą bei konservatyvius viršutinius drabužius. Kalbant apie papuošalus, Vėžiai teikia pirmenybę sidabrui ir perlams. Mėgstamiausias Vėžio ženklo atstovų aksesuaras yra laikrodis. Šis ženklas mėgsta minkštus audinius - flanelę, šukuotą medvilnę bei kilpinius audinius. Mėgstamiausias drabužis? Sena pižama.

Liūtas

Blizgučiai, atlasas ir šilkai, štai ką jie mėgsta! Šių audinių drabužiai ir dominuoja Liūtų spintose. Šio ženklo atstovai jaučia silpnybę drabužiams animalistiniais motyvais bei dirbtiniams kailiams. Liūtai didelę reikšmę teikia etiketėms ir dažniausiai turi vieną ar porą mėgstamų dizainerių. Jų mėgstamiausios spalvos - raudona, auksinė ir juoda. Kuo dramatiškesnis įspūdis, tuo geriau. Papuošalai turi būti tik auksiniai.

Mergelė

Nepriekaištingos Mergelės išvaizdos paslaptis - smulkmenos. Šio ženklo atstovai mėgsta paryškinti pagal užsakymą siūtus drabužius prašmatniais papuošalais. Maža aligatoriaus odos rankinė, kašmyro šalis, raštuotos pėdkelnės, priderintos prie klasikinio stiliaus darbužių. Šio ženklo atstovų drabužiai visada suderinti, pasiūti iš geriausios kokybės audinių. Poliesteris Mergeles verčia pasipurtyti.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai tikri mados žinovai. Svarstyklės visada seka mados tendencijas. Svarstyklių moterys mėgsta lengvučius, plevenančius audinius, pastelines spalvas. Šio ženklo atstovės mėgsta karoliukais išsiuvinėtas rankines, gražius papuošalus, o jų kvepalai paprastai dvelkia gėlių aromatais.

Skorpionas

Stipriam, seksualiam ir paslaptingam Skorpionui drabužiai tėra gundymo priemonė. Šio ženklo atstovai mėgsta juodą spalvą, tačiau neatsisako ir tamsiai mėlynos ar tamsios bordo spalvos, kuri byloja apie gerą nuotaiką. Kiekviena Skorpiono ženklo moteris turi mėgstamą porą juodų kelių ir gali įsigyti keletą panašaus tipo kelnių, kad galėtų jas per savaitę keisti. Šio ženklo atstovai jaučia silpnybę batams.

Šaulys

Nenustygstantis vietoje Šaulys turi aibę džinsų, marškinėlių, sportinių kelnių bei dukslių megztinių. Šiam draugiškam ženklui priimtiniausios žemės spalvos, tokios kaip oranžinė, ruda ir geltona. Batai Šauliams turi būti patogūs, bet nebūtinai madingi. Jų garderobe privalomas dailus odinis švarkas ir stilingi saulės akiniai.

Ožiaragis

Ožiaragiams drabužiai pirmiausia turi būti labai kokybiški. Firminių drabužių kopijos bei sintetiniai audiniai jiems visai nepriimtini. Ožiaragių moterys paprastai didžiuojasi savo dailiomis kojomis, todėl renkasi prigludusias kelnes ir sijonus su skeltukais. Visi kiti drabužiai Ožiaragių spintose klasikinio kirpimo. Jie nemėgsta jokių karoliukų ir raukinukų.

Vandenis

Vandeniai nesivaiko madų, jie mėgsta originalumą. Šio ženklo atstovas gali apsiauti kariškus batus prie trijų dalių kostiumo! Vandeniai mėgsta asimetriško kirpimo drabužius. Šio ženklo atstovai dažnai lankosi vienetinių drabužių parduotuvėse, mėgsta retro stilių: akinius kauliniais rėmeliais ar batus aukšta platforma. Vandeniai jaučia silpnybę sintetikai.

Žuvys

Šios svajoklės teikia pirmenybę plevenančiam šifonui, žvilgančiam šilkui, paniekindamos vilną ir medvilnę. Moterys dažniausiai renkasi sukneles ir sijonus, o ne kelnes, o vyrai didesnės reikšmės teikia patogumui, o ne madai. Visos Žuvys jaučia silpnybę batams ir gali turėti jų gausybę. Mėgstama šio ženklo spalva - mėlyna.
 
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Spike
2010-08-30 23:53:38
Tikra, tikra tiesa. Kiekvienas žodis :D