• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Padovanokite dalelę Rytų SPA pasaulio

2008-12-12 00:00:00

Padovanokite dalelę Rytų SPA pasaulio
"East Island"

Artėja Kalėdos ir ne vienas dažnai susimąstome, ką padovanoti savo artimiesiems. Išties originali idėja – kelionė į Tolimuosius Rytus, kur šiltas oras bei jaukumu ir senovės tradicijomis dvelkianti aplinka padeda atitrūkti nuo įtemptos kasdienybės ir pamiršti visus rūpesčius.

Jūs tikriausiai nustebsite, bet Rytų egzotiką ir šilumą galima rasti visai šalia – Vilniuje ir Druskininkuose įsikūrusiuose SPA centruose „East Island“. Padovanodami dovanų kuponą rytietiškoms procedūroms ir masažams savo artimiesiems suteiksite nepamirštamų įspūdžių ir malonių akimirkų.

SPA centruose „East Island“ turintiems vos valandėlę laiko siūlomi įvairūs tradiciniai ir tailandietiški masažai, natūralūs kūno šveitimai ir puoselėjančios kaukės, o atvykę ilgesniam laikui gali pasirinkti egzotiškus SPA ritualus, kuriuos iki šiol buvo galima išbandyti tik svečiuojantis tolimosios Azijos šalyse.

Senovės Rytuose ritualai buvo pradedami nušveičiant kūną, nes pašalinus viršutinį negyvų ląstelių sluoksnį oda geriau įsisavina aliejus ir kitas naudingąsias medžiagas. Po šveitimo kūnas buvo puoselėjamas natūraliomis kaukėmis ar daromi įvyniojimai, kurie padėjo išlaikyti sveiką ir natūraliai spindinčią odą. Pastebėjus, kad teigiamos tailandietiškų žolelių bei natūralių augalinių produktų savybės vandenyje dar labiau sustiprėja, buvo sukurti žiedlapių, žolelių, vaisių ir pieno vonių receptai. Galiausiai kiekvienas ritualas būdavo užbaigiamas kūną ir sielą harmonizuojančiu masažu.

SPA centruose „East Island“ atliekamos procedūros remiasi giliomis senovės Rytų tradicijomis, naudojami iš kartos į kartą ilgus šimtmečius keliavę natūralūs receptai. Čia galite mėgautis odą valančiu ir skaistinančiu šveitimu su tamarindais, šildančiu ir stimuliuojančiu imbierų ar gaivinančiu žaliosios arbatos poveikiu. Mėgstantiems vonių procedūras rekomenduojamos aštrios citrusų maudynės, kurių metu naudojamos tailandietiškos žolelės bei vaisiai atgaivina po sunkios darbo dienos ir sugrąžina prarastas jėgas. Aromaterapinis kubilas su žiedlapiais ne tik pamaitina odą įvairiais aliejais, bet ir puikiai atpalaiduoja bei sužadina jausmus, o moterys ypač vertina Kleopatros pieno ir žiedlapių vonią, po kurios oda tampa švelni tarsi šilkinė. Trokštantys neįprastų egzotiškų pojūčių susigundys pasinerti į Kangalo žuvelių SPA vonią. Tai netradicinė ir visiškai natūrali gamtinė procedūra, kurios metu žuvelės maloniai kutendamos nurenka viršutinį negyvų odos ląstelių sluoksnį kartu atlikdamos švelnų mikromasažą bei suteikdamos odai švelnumo ir lygumo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus