• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pirmą Kalėdų dieną - „Išsipildymo akcijos 2009“ koncertas
Autorius: TV3
2009-12-08 08:00:00

TV3 nuotr.
Gruodžio 25 dieną TV3 tęsia šventinę tradiciją ir kartu kviečia susipažinti su šiųmetine, beveik tris mėnesius vykusia „Išsipildymo akcija 2009”. Pirmąją Kalėdų dieną net aštuoni koncerto ir telemaratono vedėjai, begalė puikiai visiems pažįstamų ir pamėgtų aktorių bei atlikėjų pristatys projekto tikslus, etapus, apžvelgs lūkesčius ir pasidalins tikra pasaka, sklindančia tiesiai iš užburtojo piratų laivo!

Neįprastą dieną, gražią, pernykštę tradiciją tiesiogiai iš TV3 studijos tęs „Išsipildymo akcijos 2009“ telemaratono vedėjai ir ypatingų likimo nuskriaustų vaikų istorijų globėjai.

„Kaip ir pernai, šiemet, nuo gruodžio 15 dienos žiūrovai kasdien specialiose per TV3 Žinias rodomose laidelėse susipažins su sunkiais mažaisiais ligoniais ir jų skausmingomis istorijomis. Likimo nuskriausti mažyliai, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba bei vaistai, prašys visuomenės paramos ir atjautos. Priminsime ir supažindinsime šių metų 10 ypatingųjų istorijų. Pirmą Kalėdų dieną tiesioginio maratono metu kalbės ne tik didžiausio paramos projekto vedėjai, svečiai, bet ir šių istorijų globėjai. Daugelis jų prisimins pernai pasakotas istorijas, papasakos jų herojų likimus“, – sako TV3 televizijos ir SEB banko inicijuojamos „Išsipildymo akcijos 2009“ koordinatorė Jolita Vitkauskaitė.

Tiesiogiai iš TV3 studijos sveikinsis Marijus Mikutavičius ir Livija Gradauskienė, Nomeda Marčėnaitė, Aušra Kilkuvienė, Gediminas Jaunius, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Rokas Petkevičius.

Geraisiais žydrųjų vandenų piratais taps Leonardas Pobedonoscevas-Leo, Jurgita Jurkutė, Džiugas Siaurusaitis, Jokūbas Bareikis, Edita Užaitė bei paslaptingoji burtininkė Larisa Kalpokaitė.

Užburtojo piratų laivo denyje siaus televizijos žiūrovams puikiai pažįstami atlikėjai – Mantas, Rūta Ščiogolevaitė, Lina Joy, Eglė Jurgaitytė, „69 danguje“, Linas Adomaitis, Alanas, Violeta ir Vilius Tarasovai, „Studentės“, Česlovas Gabalis, Neda, „Neo“, Natalija ir Deivydas Zvonkai, Rytis Cicinas, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Stasys Povilaitis, Sasha Son(g), Viktorija Perminaitė, „Kastaneda“ ir daugelis kitų. Koncerto finalui diriguos Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“, vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus