• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Seksualus ir intriguojantis Šv. Kalėdų stebuklas...

2008-12-11 00:00:00

Seksualus ir intriguojantis Šv. Kalėdų stebuklas...
V.Skaraičio nuotr.
Sakoma, kad Šv. Kalėdos - tai stebuklų metas... Todėl gruodžio 18 - ąją (ketvirtadienį) visi kviečiami į stebuklingą ir įspūdingą naujojo “Vakaro žinių” kalendoriaus pristatymo vakarėlį Vilniaus klube PACHA.

Šiais metais kalendorius kaip niekad paslaptingas, žavingas ir šmaikštus – būtent toks bus ir šis pristatymo vakarėlis. Prieš vidurnaktį prasidėsianti programa leis susipažinti su visomis 12 naujojo kalendoriaus žvaigždžių. Būtent jos kaip tikros kino deivės sužibės demonstruodamos prabangią ir kartu seksualią kolekciją.

Merginų pečius apgaubs nuostabūs kailiniai, o tobulus jų kūnus papuoš fantastiška apatinio trikotažo salono „La Senza“ žiemos kolekcija, kurioje susipina visi įmanomi stiliai, nuo romantiško ar flirtuojančio iki jaudinančio ir gundančio. Bus pristatyta "Girly & Gorgeous" šilkinė kolekcija, kuri kurta derinant brangakmenių spalvas ir minkštą šilką. Rafinuota ir nėriniais puošta šilkmedžio uogų ar smaragdo žalumo spalvų "Gorgia Balconette" kolekcija sukurs nenugalimą traukos jėgą. O gundanti raudonojo vyno spalvos "Jessica Control Wear" kolekcija bus nepamirštama.

Pasigrožėjus it nuo kalendoriaus lapų nužengusiomis merginomis kviesime pasinerti į užburiantį šou. Savo dainas Jums dovanos “Vakaro Žinių” 2009 m. kalendoriaus viršelio veidas Goda Sabutytė, kuri  į kompaniją pasikvies dainininką Luką. Iš saulėto naujojo kalendoriaus mėnesio su grupe „Olialia pupytės“ vakarėlyje pasirodys ir dar viena žvaigždutė. O kad ši stebuklų naktis būtų tikrai žvaigždėta, grupė „Blogos mergaitės“ prižadėjo nepamirštamą programą. Taip pat gražiausias dainas visiems susirinkusiems dovanos seksualiosios „69 Danguje“ merginos.

Laikrodžiui mušant dvylika prie pulto stos vakarėlio DJ divizionas. Net dvi atskiros šokių erdvės bus skirtos skirtingai muzikai. Didžiojoje klubo „Pacha“ salėje skambės uždegantys šokių muzikos ritmai, kuriems vadovaus „RyRalio“ dueto narys Lauris Lee, ZIP FM laidų vedėjas ir “Dusty Groove” vakarėlių rezidentas  Jovani, „Mosquito“ prodiuseris Rikko El Gato ir saksofono virtuozas Seržas. Tuo tarpu mažoji klubo erdvė bus skirta ritmenbliuzo ir hiphopo muzikai, kurioje šeimininkaus Dj Sezzy ir DJ Mix. Visiems diskžokėjams talkins žavios ir seksualios „Olialia Dance“ šokėjos.

 Jei tikite stebuklais arba norite jais patikėti, atsiminkite, jog būtent gruodžio 18 dienos vakarą čia rinksis pačios žaviausios “Olialia mergaitės”, spindės žvaigždės danguje ir užburianti muzika skambės ligi paryčių.
 Beje,  perduokit visiems, jog vakarėlio apranga – kerinti raudona!

Išankstinio bilieto kaina - 40 Lt. Išankstiniai bilietai visose BILIETAI.LT kasose ir www.bilietai.lt
Renginio dieną bilieto kaina - 50 Lt.
Su “Laisvalaikio” ir “Olialia Maestro” kortelėmis – 50 % nuolaida.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus