• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šv. Kalėdos beldžias į namus  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-12-19 08:10:00

Liko paskutinė savaitėlė iki pačios gražiausios ir jaukiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Tikriausiai savaitgalį papuošėte namus? Tačiau jei vis dar to nepadarėte, mes pasiruošę jums padėti ir pasiūlyti dar nematytų originalių namų puošybos idėjų.
 
Pristatome jums spalvotas, linksmas, originalias idėjas jūsų namams. Juk kaip tik namai yra ta vieta, kurioje užmiegame ir nubundame. Kodėl gi jos nepavertus tikra Kalėdų oaze?
 
Eglių vainikai
 
Prekybos centruose apstu dirbtinų eglių vainikų, kuriais galima papuošti namus. Tačiau jie dažniausiai būna niūrūs. Jei tokių nenorite, jei jums trūksta spalvų ir šventiškumo, papuoškite vainikus ryškiais eglės žaisliukais, kaspinais, kutais ir kalėdiniais varpeliais. Vainiku papuoškite duris, laiptus (jei gyvenate name, o ne bute), taip pat ir valgomojo stalą. Jei nuspręsite vainiku puošti stalą, ypač tiks į jo viduriuką pastatyti sidabrinę arba mėlyną žvakę (tai juodojo vandens drakono metų spalvos).
 
 
Kalėdų žvaigždė
 
Tai šv. Kalėdų simbolis, kuris būtinai turi būti jūsų namuose. Dažnai užsienyje kalėdų žvaigžde puošiama išorinė namų durų pusė, tačiau mes, lietuviai, geriau nerizikuokime ir žvaigždele papuoškite buto vidų (dėl viso pikto, kad kas nenugvelbtų). Simbolinė spalva – raudona. Ją galite apsmaigstyti žibančiomis švieselėmis, eglės žaisliukais ir net kaspinėliais!
 
 
Dekoruoti apelsinai
 
Apelsinai ir madarinai primena šv. Kalėdas. Jų turi kiekviena šeima, o jei dar joje yra mažųjų – oranžiniai kamuoliukai – tiesiog tampa būtinybe. Kad mandarinai ir apelsinai ant stalo neatrodytų nuobodžiai, papuoškite juos girlianda iš karoliukų. Jūs tik pažiūrėkite, kaip tai gali originaliai atrodyti. Tuos apelsinus, kurių jau nebevalgysite arba jei jau apsivalgėte, galite papuošti stambesniais prieskoniais arba nemaltų juodųjų pipirų žirniukais. Tereikia jais apklijuoti oranžinius gražuolius.
 
 
Žvakelė
 
Žvakė – būtina per didžiąsias metų šventes. Išvejanti negeroves ir primenanti apie amžinąjį gyvenimą, ji būtinai turi puošti jūsų Kūčių ir šv. Kalėdų stalą. Puikus sprendimas – žvakę įstatyti į originalią, Kalėdoms skirtą žvakidę. Kokia gi Kalėdoms skirta žvakidė? Žinoma, kad žvaigždelės arba Kalėdų gėlės formos. Pasirinkite tokią ir jūsų namuose iškart pasijus Kalėdų dvasia.
 
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
patinka
2011-12-19 13:37:06
uoj kaip jauku.........