• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šventišką nuotaiką kuria smulkmenos

2008-12-15 00:00:00

Šventišką nuotaiką kuria smulkmenos
Eli.lt

Kai žiemos šventės jau ne už kalnų, daugelis ima galvoti apie namų puošybą ar bent atnaujinimą nekasdieniais akcentais. Italų dizaino ekspertai tvirtina, jog norint sukurti kalėdinę nuotaiką, pakanka keleto smulkmenų, tai gali būti subtili vaza ar sidabru žvilgantys stalo įrankiai. 

Sostinėje įsikūrusio prabangių baldų bei aksesuarų salono „Italų dizaino namai City“ vadovė Gytė Ragauskienė teigia, jog Kalėdų mados paklūsta vyraujančioms rūbų ir interjero tendencijoms, kurias kasmet diktuoja rudeninė Paryžiaus paroda „Maison et Object“.

„Kadangi Kalėdos yra tradicinė šventė, kardinalių stilistikos pasikeitimų pasitaiko retai. Praėjusiais metais mados viršūnėje buvusi įvairių atspalvių alyvinė spalva, išlieka populiari ir šiemet. Ji derinama su žalsvais atspalviais – nuo tamsaus sendinto aukso, garstyčių iki samanų žalumo. Be abejo, Kalėdos neapsieina be tradicinių raudonos ir žalios derinio“, - pasakoja G. Ragauskienė.

Kita aiškiai apibrėžta šventinio interjero tendencija – ledo ir šalčio įspūdis namuose. „Niekada nesuklysite pasirinkdami baltos spalvos ir sidabro derinį, jis visada atrodys elegantiškai“, - pažymi ekspertė.

Šventišką nuotaiką puikiai sukurs balta staltiesė su įaustu sidabro siūleliu, taip pat prabangūs sidabro ar nerūdijančio plieno įrankiai bei indai, o žiemos įspūdį sustiprins ledo skaidrumo šviestuvai, dekoro elementai, tarsi šerkšnu padengti paviršiai.

Tai jog, vienas kitas „gyvas“ daikčiukas gali visiškai pakeisti namų nuotaiką, akivaizdžiai demonstruoja italų dizaino virtuozais vadinami „Alessi“. Šioms Kalėdoms aksesuarų gamintojai specialiai sukūrė keletą ypatingų naujienų. Viena jų - romantiškos vaisių vazos „La Rosa“. Tai nerūdijančio plieno ir natūralios rožinės spalvos indai, išsiskleidžiantys dekoratyviais rožių žiedais – moteriškumo, meilės simboliu.

Netikėta intriga slypi ir naujoje indų bei įrankių kolekcijoje „Bettina”. Akį glostančios, tobulai apvalios taurių formos nustebins žaismingumu. Tereikia taurę paimti į rankas – jos kojelė atsiskiria ir lieka ant stalo, taip sukuriamas įspūdis, jog indas tarsi neturi dugno. Ši unikali kolekcija – žymios architektų grupės „Future Systems“ bei čeko Jan Kaplicky kelerių metų darbo rezultatas.
 

Tas, kurio širdyje kirba simpatija, tikrai liks pamalonintas nauja „Alessi“ širdies formos riešutų gliaudykle. Stilingoje juodoje pakuotėje gulinti širdelė nežinančiam neišduos savo tikrosios paskirties, tačiau skleis malonias vibracijas, kuždančias apie šiltus jausmus.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus